ROZWÓJ ŚWIADOMOŚCI – MATERIAŁY, WYKŁADY, ROZMOWY, FILMY

Zapraszam na cykl materiałów których powstanie wypłynęło z mojego wnętrza i duszy, Są to nowe nigdzie nie przedstawiane wcześniej materiały i spojrzenie na moje przemyślenia i wnioski o życiu, zmianach zachodzących na świecie, Próbuję przedstawić sobie i Państwu wnioski jak mapy na podstawie których będzie można zbudować własną drogę by życie stało się łatwiejsze i piękniejsze..

Zapraszam

Mowa piękna cz1 człowiek © robert syn elżbiety i ryszarda kwiatek © – aroniada u Roberta Wagnera

Mowa piękna cz2 człowiek © robert syn elżbiety i ryszarda kwiatek © – aroniada u Roberta Wagnera

https://youtu.be/9CAcMjAB30E

https://youtu.be/9CAcMjAB30E

https://youtu.be/9CAcMjAB30E

MOWA PIĘKNA, mowa MIŁOŚCI, mowa BOGA, mowa ŻYCIA, mowa aniołów, mowa duszy, nowomowa, mowa mocy, mowa szeptunów, mowa szamanów, mowa kachunów, mowa mocy, mowa tworząca wszechświat, mowa magów, mowa uzdrawiająca duszę i ciało, mowa uzdrawiająca serce, mowa rozpuszczająca EGO, mowa natychmiastowych zmian (maximum 5-15 minut), mowa podświadomości, mowa zmieniająca wszechświaty i systemy społeczne, – Doskonałe rewelacyjne i ekstremalnie skuteczne narzędzie przemiany osobistej i globalnej na całym świecie. Zawiera w sobie głębokie przemyślenia oparte na wieloletnich przemyśleniach i bardzo głębokiej wiedzy z dziedziny filozofii, świata, duchowości, religii, i głębokiej obserwacji świata i zachodzących zjawisk społecznych w trakcie życia, dotyczące psychiki ludzkiej, zachodzących zmian oraz praw tworzenia wszechświata, życia, celów i metod życia, MIŁOŚCI, i duchowości. Jest to zintegrowany system przemiany, EXTREMALNIE skuteczny, działający na wszystkich i wszystko we wszechświecie.. MOWA PIĘKNA – jest to przedstawienie zintegrowanego sposobu całościowej zmiany świadomości człowieka oraz narodów poprzez zmianę  nastawienia, odczuwania, myślenia poprzez wymuszenie mówienia w nowy sposób.  wymyślony i przedstawiony został na podstawie wieloletnich intensywnych przemyśleń które zaowocowały analizą potocznej mowy,  uwzględniający głęboką zmianę duchową i rozwój świadomości człowieka i społeczeństwa. Śmiem twierdzić że jest on kamieniem milowym niezbędnym dla ludzkości  byśmy mogli jako ludzkość przesunąć się masowo na nowe wibracje gwarantujące masową zmianę do świata i otoczenia.
Poprzez Wplecenie w potoczny język zaobserwowane i odkryte przeze mnie autorsko nieznane prawa kosmiczne oraz wnikliwą analizę istniejących zjawisk na głębokim poziomie duchowym
również przy zastosowaniu mowy kahunów , szamanów i mowy mocy na którą reaguje wszechświat, uwzględniając gruntowną przemianę jakościową człowieka. Samemu wymyśliłem autorsko nowy język ze sformalizowanymi intuicyjnymi zasadami jego tworzenia, uwzględniając jego głęboki , bezpośredni i natychmiastowy, wpływ na słuchacza. Którego celem jest błyskawiczne – natychmiastowe podniesienie stanu odczuwania i miłości, poruszające i uruchamiające uczucia na głębokim podświadomym i świadomym poziomie.. Poprzez wymuszenie zmiany mowy, wymusza się zmianę sposobu myślenia oraz zmianę uczuć, trwałą i stabilną TO rewolucja społeczna podnosząca ludzkość na zdecydowanie nowy poziom świadomości i czucia sercem. Konieczna i ułatwiająca do przemiany ludzkości i dokonania się zmian wymuszanych przez globalne zmiany na świecie Mowa piękna – jest to przedstawienie zintegrowanego sposobu całościowej zmiany świadomości człowieka oraz narodów poprzez zmianę nastawienia, odczuwania, myślenia poprzez wymuszenie mówienia w nowy sposób. wymyślony i przedstawiony został na podstawie wieloletnich intensywnych przemyśleń które zaowocowały analizą potocznej mowy, uwzględniający głęboką zmianę duchową i rozwój świadomości człowieka i społeczeństwa. Śmiem twierdzić że jest on kamieniem milowym niezbędnym dla ludzkości byśmy mogli jako ludzkość przesunąć się masowo na nowe wibracje gwarantujące masową zmianę do świata i otoczenia.
Gorąco polecam ten wykład mowa piękna – człowiek © robert syn elżbiety i ryszarda kwiatek ©