OBOSTRZENIA, PRZEPISY, DEKLARACJE

Tekst ten Nie jest opisem żadnego konkretnego produktu !!!! Obostrzenia opisane na niniejszej stronie dotyczą wszystkich moich wypowiedzi zarówno na stronach internetowych jak i opublikowanych w internecie oraz wypowiedzianych w rozmowach publicznych i prywatnych.

Ciekawe informacje Koloidach można przeczytać również na:                www.srebrokoloidalne.waw.pl;   srebrokoloidalne@yahoo.pl;           tel.791295189

Polecam producenta dobrych koloidów: Srebra, Złota, Miedzi i Krzemu Koloidalnego:

http://powrotdonatury.eu;       Biuro@powrotdonatury.eu;             tel.48 6231518

UWAGA Ze względu na zmiany przepisów Unii Europejskiej nie można używać produktów zawierających Koloidy – Srebra i Złota czy Miedzi oraz Krzemu Koloidalnego. Jeszcze ok. 3 lat temu można je było używać wewnętrznie. W wielu krajach świata można jednak je stosować. Sporą ilość leków medycznych stworzono wyłącznie na jego bazie.

Jednak ja osobiście, oczywiście, piję Koloidy, używam wewnętrznie oraz zewnętrznie oraz płuczę usta.

Z przepisów unijnych wynika że żaden Koloid nie jest lekiem, nie jest suplementem, nie jest żywnością, nie leczy, nie diagnozuje, nie zapobiega chorobom, nie do spożycia nie do użytku zewnętrznego. Treści tych zabrania się stosowaćna sobie czy polecać innym. Nie jest to diagnoza,ani nie jest ustalanie dawek, nie rozpoznanie choroby nie jest to porada czy opis suplementowania. Zabrania się kopiowanie tych treści . Należy udać się do lekarza. Jednak Srebro– Złoto–Miedź-Krzem Koloidalny występują naturalnie w przyrodzie i na co dzień, wraz z żywnością, spożywane są przez ludzi i dlatego nawet dziecko ma je w sobie.. Srebro używane jest od tysiącleci, Rzymianie w przypadku epidemii używali srebrnych zastaw i sztućców, Żołnierze połykali srebrne monety co chroniło ich przez powikłaniami w przypadku zranień.

Przepisy Europejskiego Urzędu ds. Bezpieczeństwa żywności (EFSA) 1 stycznia 2010 roku

Zakazały wykorzystania krzemu organicznego do celów spożywczych. Przed tą datą był on w pełni legalny. Krzem jest ważnym budulcem człowieka. Pamiętaj że zawsze należy zasięgnąć opinii lekarza. Tekst ten nie jest poradą żywieniową czy piciu ani w uzdrawianiu ani w określaniu stanu zdrowia ani w suplementowaniu. Nie sugerować się tym tekstem w żaden sposób przy podejmowaniu swojej decyzji. Są to moje prywatne spostrzeżenia i jak osobiście je zastosowałem dla siebie, jednakże nie polecam ich powtarzać. Jeśli się Państwo nie zgadzacie z zawartą tu wiedzą, proszę dalej nie czytać. Nie ponosimy odpowiedzialności za napisane tu treści. Zakaz kopiowania fragmentu czy całości tekstu. Obowiązują przepisy uni europejskiej Creative Commons CC3.

Pamiętaj że zawsze należy zasięgnąć opinii lekarza. Z przepisów unijnych wynika że żaden Koloid nie jest lekiem, nie jest suplementem, nie jest żywnością,nie leczy, nie diagnozuje, nie zapobiega chorobom, nie do spożycianie nie do użytku wewnętrznego, nie do użytku zewnętrznego.nie dla ludzi nie dla zwierząt nie dla roślin. Są to moje prywatne spostrzeżenia i choć osobiście je zastosowałem je dla siebie jednakże wręcz kategorycznie zabraniam polecać innym lub stosować na sobie i innych. Sugeruję zawsze udać się po poradę do mądrego lekarza.

Nie jest to diagnoza ,ani nie jest ustalanie dawek, nie jest rozpoznanie choroby nie jest to porada czy opis suplementowania, nie służy w określaniu stanu zdrowia ani dokonywania czynności.

Nie sugerować się tym tekstem w żaden sposób przy podejmowaniu swojej decyzji. Kategorycznie zabrania się stosowania na sobie przedstawionych na stronie wypowiedzi, wyciągania własnych wniosków i myślenia na poruszane przeze mnie tematy. Nie jest to opis żadnego konkretnego produktu. Jeśli się Państwo nie zgadzacie z zawartą tu wiedzą, proszę a nawet żądam by  dalej nie czytać i nie oglądać dalej. Nie ponosimy odpowiedzialności za przedstawione tu treści. Obowiązuje Zakaz kopiowania fragmentu czy całości, Treści objęte są licencją prawa autorskiego uni europejskiej Creative Commons CC3. Zakaz transmisji, retransmisji cytowania udostępniania bez wyraźnej zgody na piśmie.

Jednak Srebro– Złoto–Miedź-Krzem Koloidalny występują naturalniena co dzień w przyrodzie i, wraz z żywnością, spożywam je i dlatego nawet jako dziecko mam je w sobie..  Jednak ja osobiście, piję koloidy, używam je z powodzeniem wewnętrznie na różne choroby  oraz płuczę usta i używam na skórę czego państwu oczywiście zabraniam.

Treści wykładu zostały przygotwane na podstawie moich własnych spotrzeżeń i doświadczeń źródeł z internetu oraz książek:

* Dr Josef Pies SREBRO KOLOIDALNE – Rewolucja w Leczeniu

* LEK. MED. WOJCIECH GZIUT SREBRO KOLOIDALNE,

NATURALNY ANTYBIOTYK

* Werner Kuhni Walter von Holst – Srebro koloidalne jako lek Zdrowy antybiotyk

* Giennadij Małachow Lecznicza głodówka

* Krzem. Pierwiastek życia Krupka Krzysztof Janusz

  • Dr. Ozimek
  • Prof Wiąckowski

Przepraszamy za użyte ujęcia wyrażenia i zwroty. Jeśli przedstawione treści urażają Państwa przekonania czy wierzenia proszę o wybaczenie, przerwanie i nie oglądanie dalej. Przedstawiam tu tylko moje modele zachodzących zjawisk i zależności. Również ze względu na obowiązujące przepisy proszę nie sugerować się podanymi tu informacjami. Oglądacie na własną odpowiedzialność. Jest to tylko moja prywatna wiedza informacje, i doświadczeniem. Komentowanie i osądzanie materiału jest zabronione. Informacje mogą okazać się rewelacyjną odkrywczą głęboką spójną  nieznaną prawdą na którą Państwo z utęsknieniem czekaliście. Mogą też okazać się “prawdopodobnie wyssane przeze mnie z palca”, Jednak Ja osobiście je stosuję z wielkim powodzeniem na sobie.. Wiele się muszę jeszcze nauczyć.. dlatego zachęcam więc do ich weryfikacji i do odnajdywania swoich własnych prawd oraz do konsultacji ze specjalistą. Po wielu latach męczarni w szkołach uzyskałem upragniony tytuł dyslektyka co zaoszczędziło mi wiele cierpień. Tak że proszę uszczypliwe uwagi zachować dla siebie. W moim przekonaniu nie stanowią one o wartości człowieka. Jeśli uważacie że wiecie lepiej przygotujcie proszę swój własny wykład. Z chęcią wypowiem własne zdanie na jego temat.

  • Srebra Koloidalnego
  • Złota Koloidalnego
  • Miedzi Koloidalnego
  • Krzemu Koloidalnego

 

http://powrotdonatury.eu;           Biuro@powrotdonatury.eu;

tel. 48 6231518

Ciekawe informacje o Srebrze i Złocie Koloidalnym

można przeczytać również na:

www.srebrokoloidalne.waw.pl;   srebrokoloidalne@yahoo.pl;

tel. 791295189