Przepisy dotyczące Złota Koloidalnego

 

 Według nowych przepisów w Unii Europejskiej nie można używać wewnętrznie ani zewnętrznie produktów zawierających nano-materiały w tym srebra i  złota koloidalnego. Jednakże spora ilość leków stworzono wyłącznie na jego bazie. W Stanach Zjednoczonych, Japonii i innych można stosować. Dopuszcza się jednak stosowanie wysokotoksycznych pestycydów (słodziki, polepszacze, konserwanty), wycofując witaminy B-17 (zapobiega rakowi), PP, suplementy, naturalne zioła. Podobna polityka w zeszłych wiekach poprzez wycofanie witaminy „C” (szkorgut, powikłania, anemie) spowodowała śmierć 200 milionów ludzi – to więcej niż pochłonęły I i II Wojna Światowa razem wzięte, oraz wielki głód w ZSRR z lat 20 tych. Z tego powodu Srebro Koloidalne nawet najlepsze jakościowo oficjalnie nie może być używane...
Oczywiście złoto używane jest od stuleci. W starożytności masowo używano złota do różnych celów

 

 Dlatego też:

* Koloid złota nie jest lekiem,

* Nie jest suplementem,

* Nie jest żywnością,

* Nie leczy,

* Nie diagnozuje,

* Nie zapobiega chorobom,

* Nie do spożycia.
* Złoto koloidalne to nie jest suplement, jednak uzupełnia niedobory śladowego pierwiastka złota

Przepisy Unii Europejskiej
1. Od około 2 lat prawo Unijne zabrania rejestracji produktów zawierających nanokoloidy jako środki spożywcze . Do połowy Listopada 2014 można było sprzedawać i sugerować stosowanie wewnętrzne dla produktów zawierających srebro koloidalne.
2. Niestety w chwili obecnej nie możemy nikomu sugerować picia złota gdyż zabrania tego prawo i tego NIE ROBIMY dlatego na etykiecie nie będzie informacji o użytku wewnętrznym ani zewnętrznym tego złota.
3. Informujemy jedynie,  iż przy wytworzeniu ego produktu zachowano maksymalny poziom bezpieczeństwa !!!
Eksperymentami ze złotem zajmujemy się już wiele lat, mało tego sami go używamy !!!

Przyczyną była prawdopodobnie konkurencja dla firm farmaceutycznych produkujących antybiotyki, lub złej jakości złoto koloidalne, które w ostatnich latach pojawia się na rynku.
Poza Unią Europejską w większości krajach złoto koloidalne można stosować wewnętrznie i zewnętrznie.
Jeśli chcielibyście Państwo stosować złoto koloidalne wewnętrznie pomimo zakazu, proponuję sprawdzić, czy nie są Państwo uczuleni na złoto. Na wrażliwy obszar skóry wystarczy nanieść złoto, poczekać na reakcję. Jeżeli nie pojawi się żaden odczyn lub podrażnienie, oznacza to, że nie mają Państwo alergii na złoto i mogą Państwo stosować dany środek.
Złoto nano koloidalne w medycynie współczesnej znane jest od prawie 800 lat. Uznawane jest za naturalny środek i jest składnikiem leków.

Skład - Zawartość Złota Koloidalnego

Czym jest Złoto Koloidalne 1

Stosowanie Złota Koloidalnego 3

Jak działa Złoto Koloidalne 2

Blue Flower