Przepisy dotyczące Złota Koloidalnego

 

 Według nowych przepisów w Unii Europejskiej nie można używać wyrobów zawierających Nano materiały ani wewnętrznie ani zewnętrznie. Jednakże spora ilość leków stworzono wyłącznie na bazie Srebra koloidalnego. Z tego co czytałem w Rosji Stanach Zjednoczonych, Japonii i innych krajach można. Dopuszcza się jednocześnie stosowanie wysokotoksycznych pestycydów (słodziki, polepszacze, konserwanty), wycofując witaminy B-17 (zapobiega rakowi), PP, suplementy, naturalne zioła. Podobna polityka w zeszłych wiekach poprzez wycofanie witaminy „C” (szkorgut, powikłania, anemie) spowodowała śmierć 200 milionów ludzi – to więcej niż pochłonęły I i II Wojna Światowa razem wzięte, oraz wielki głód w ZSRR z lat 20 tych. Z tego powodu Srebro Koloidalne nawet najlepsze jakościowo oficjalnie nie może być używane...
Oczywiście złoto i srebro czy miedź używane jest od stuleci. W starożytności masowo używano złota do różnych celów

 

 Dlatego też:

* Koloid złota nie jest lekiem,

* Nie jest suplementem,

* Nie jest żywnością,

* Nie leczy,

* Nie diagnozuje,

* Nie zapobiega chorobom,

* Nie do spożycia.
* Złoto koloidalne to nie jest suplement, jednak uzupełnia niedobory śladowego pierwiastka złota

Przepisy Unii Europejskiej

0.
1. Produkty Firmy "Mydlarnia" Powrót do Natury które serdecznie polecam mają wszelkie atesty do zastosowań zewnetrznych jako kosmetyk

2. Od około 2 lat prawo Unijne zabrania rejestracji produktów zawierających nanokoloidy jako środki spożywcze . Do połowy Listopada 2014 można było sprzedawać i sugerować stosowanie wewnętrzne dla produktów zawierających srebro koloidalne.
3. Niestety w chwili obecnej nie możemy nikomu sugerować picia srebra złota czy miedzi gdyż zabrania tego prawo i tego

NIE ROBIMY dlatego na etykiecie nie będzie informacji o użytku wewnętrznym.
4. Informujemy jedynie,  iż przy wytworzeniu tego produktu zachowano maksymalny poziom bezpieczeństwa !!!
Eksperymentami ze złotem zajmujemy się już wiele lat, mało tego sami go używamy !!!

 

Przyczyną takich przepisów była prawdopodobnie konkurencja dla firm farmaceutycznych produkujących antybiotyki, lub złej jakości koloidy, które w ostatnich latach pojawiają się na rynku.
Poza Unią Europejską w większości krajach srebro czy złoto koloidalne można stosować wewnętrznie i zewnętrznie.
Jeśli chcielibyście Państwo stosować złoto koloidalne wewnętrznie pomimo zakazu, proponuję sprawdzić, czy nie są Państwo uczuleni na złoto czy srebro.

Na wrażliwy obszar skóry wystarczy gdy osobiście naniosę złoto, poczekam na reakcję. Jeżeli nie pojawi się żaden odczyn lub podrażnienie, oznacza to, że osobiście nie mam alergii na złoto czy srebro czy miedź.
Złoto, srebro koloidalne w medycynie współczesnej znane jest od prawie 800 lat. Uznawane jest za naturalny środek i jest składnikiem coraz większej ilości leków.

 

 

Skład - Zawartość Złota Koloidalnego

Czym jest Złoto Koloidalne 1

Stosowanie Złota Koloidalnego 3

Jak działa Złoto Koloidalne 2

Blue Flower