SREBRO KOLOIDALNE – ZŁOTO KOLOIDALNE

MONO-ATOMOWE,

OBOWIĄZKOWO – MOCNO JONOWE

WŁAŚCIWOŚCI KONCENTRAT AG++

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Przygotował Robert tel. 791-295-189

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.           '; document.getElementById('cloak48051').innerHTML += ''+addy_text48051+'<\/a>'; //--> www.srebrokoloidalne.waw.pl

wpisać po lewej u góry w pasku adresu

 

Opisy w niniejszym tekście zastosowałem na sobie, Jednak dotyczą one wyłącznie mojej osoby.

Od 3 lat przepisy unijne zabraniają użycia koloidów Srebra / Złota przez ludzi. Niniejszego tekstu nie należy traktować jako porady w leczeniu czy diagnozowaniu czy zapobieganiu chorobom. Notatki sporządziłem na podstawie książek z Bibliografii i własnych spostrzeżeń.

 Skład Zawartość Srebra, Złota Koloidalnego

Srebro Koloidalne zawiera: Wodę destylowaną, wodę wielokrotnie demineralizowaną ,aktywowaną informacyjnie, kwaśną, 150 PPM srebro koloidalne o czystości (99.999%); 150 PPM złoto koloidalne o czystości (99.999%)

5 PPM Ormus Złota ,5 PPM ORMUS Srebra. Pamiętajmy że woda z kranu ma 500 -900 ppm różnych rozpuszczonych substancji. Ilość Srebra Koloidalnego najlepiej sprawdzić po goryczy lub badaniem laboratoryjnym.

Czym jest Srebro Koloidalne

Z wiedzy ogólnej wiadomo, że Srebro Koloidalne jest nietoksyczne i nie powoduje negatywnych skutków ubocznych. Zachowuje przy życiu dobre, ochraniające organizm bakterie. Nie akumuluje się w organizmie. Zostaje z niego w ciągu kilku dni wydalone. Nie osłabia wątroby oraz nie podrażnia układu pokarmowego. Tworzy „drugi” system immunologiczny wspomagający nasze naturalne systemy. Działa podobnie jak antybiotyk, jednak antybiotykiem nie jest, nietoksyczne, bezpieczne, Srebro zabija 650 szczepów bakterii, zabija wirusy, pasożyty jednokomórkowe, grzyby, nie akumuluje się w organizmie, nie podrażnia błon śluzowych, nie uzależnia, nie zawiera wolnych rodników, działa przeciwzapalne, oczyszcza wodę, odkaża powierzchnie zewnętrzne, jest bio-przyswajalne, nie podrażnia śluzówek oczu.. Dobrze przygotowane drobne Srebro Koloidalne Jonowe, w przeciwieństwie do antybiotyków, nie niszczy dobroczynnej flory bakteryjnej. Działa selektywnie – wybiórczo, pozostawiając organizmy współpracujące z organizmem dzięki swojej inteligencji - możliwości rozróżniania wynikającej z właściwości jonowych srebra. Dlatego nazywane jest Inteligentnym Programowalnym środkiem. Jak dotąd, nie stwierdzono aby chorobotwórcze mikroorganizmy uodporniły się na działanie srebra, będzie więc jeszcze działać wiele wiele lat. Wspomaga leczenie przeziębień, kataru, kaszlu, grypy, anginy, zapalenia gardła, zatok, oskrzeli, płuc i innych infekcji bakteryjnych. Preparat na bazie srebra w ciągu 6 minut niszczy zarazki gdyż nie potrafią rozwinąć one odporności na działanie srebra.

Podstawowa Terminologia

Mono - atomowe – opisuje wielkość cząsteczki – czyli o wielkości atomu, parametr analogiczny do Nano

Nano nie nano– podobie jak parametr Mono opisuje rozdrobnienie – centy, metr, mili decy piko, nano, (jedno - mono –atomowe –wielkości atomu). Im drobniejsza cząsteczka tym lepiej, - i tak najmniejsze wymagane są na wirusy, potem większe na bakterie, większe na grzyby, a całkiem duże są wydalane z organizmu.

Koloid – forma rozpuszczenia – nie dający się rozpuścić ale na tyle mały że dobrze wymieszany

Jonowe nie jonowe – jon to cząsteczka posiadająca ładunek elektryczny – inteligentna , czynna, Tutaj Jonowość określa czy srebro jest elektrycznie naładowane – posiadające ładunek elektryczny lub nie – dodatni ++++ ładunek oczywiście - zgodny z ładunkiem zdrowego organizmu, przez to srebro rozpoznaje czy mikroorganizm współpracuje z ciałem czy też nie, ponieważ ciało ma ładunek dodatnia oraz organizmy będące w symbiozie z ciąłem również mają ten sam ładunek dodatni. Mikroorganizmy posiadające ładunek odwrotny – ujemny są przez srebro rozpoznawane i traktowane jako obce i zabijane. Ponieważ + od plusa się odpycha a – minus jest do plusa przyciągany. Stąd srebro działa selektywnie, wybiórczo , wybierając z całego grona mikroorganizmów te dobre, które mają pozostać, od tych które mają być usunięte. Nastała nowa era programowalnych inteligentnych środków, które nie usuwają wszystkich mikroorganizmów, ale dokonują selekcji -wyboru w przeciwieństwie do antybiotyków pozostawiających po sobie „spaloną ziemie- pustynie” puste pole dla nowych szczepów jeszcze gorszych zarazków. To nowa – stara jak świat i Naturalna forma samoregulacji i samo uzdrawiania.

Parametr REDOX – określa wartość elektryczności – świadomości srebra – ile elektryczności ono posiada, wielkość ta determinuje w efekcie o trwałości – czyli nie sklejaniu się cząsteczek – jak długo będzie ono czynne – zachowywało swoją inteligencję do działania. Im wyższy REDOX tym lepszy roztwór.

Zawartość PPM (ilość cząstek na milion cząsteczek wody) – ilość cząsteczek srebra a nie jego całkowitą ilość wagową, Nie określa tym bardziej wielkości cząstek a tym bardziej czy jest to srebro w ogóle czy jakikolwiek inny jon. Nie określa jednak poziomu zanieczyszczenia srebra. Dla przykładu np. woda mineralna MUSZYNA pokaże ok. 1000 PPM , nie oznacza to jednak że będzie tam choć jedna cząsteczka srebra czy złota.

Uwaga !!

 1. Produkt silnie gorzki co świadczy o dużej zawartości cząsteczek srebra - właściwość bardzo pożądana.
 2. Produkt zawiera srebro w postaci czynnej -Jonowej, dlatego intensywnie reaguje ze światłem zwłaszcza bezpośrednim słonecznym oraz polami elektromagnetycznymi – prądem, magnesem, komórką telewizorem, świetlówką, urządzeniami elektrycznymi.
 3. Należy trzymać z dala od urządzeń elektrycznych i magnesów stałych - bezpośrednich pól elektromagnetycznych.
 4. Chronić przed bezpośrednim światłem Słonecznym przez dłużej niż 2-3 minuty. Należy pamiętać że błony fotograficzne zawierają również jony srebra przez co intensywnie reagują na światło. Światło wpływa na bardzo szybkie utlenianie srebra. Bezwzględnie należy srebro koloidalne przetrzymywać w ciemnym miejscu. Srebro jeśli mocno zmieni kolor na mocno brązowy należy używać tylko zewnętrznie. Ważne !!!
 5. Po otwarciu opakowania zużyć w przeciągu dwóch tygodni, ewentualnie przelać do dwóch mniejszych czystych szklanych pojemników, mniejszą nieplanowaną do zużycia w tym czasie ilość wlewając po brzegi tak, żeby nie było powietrza w środku i zakręcić w butelce owiniętej metalową folią z dala od światła i bezpośrednich pól elektromagnetycznych jak w oryginalnej butelce.
 6. Wskazane jest trzymać w lodówce ale tylko w butelce owiniętej z zewnątrz folią metalową.

UWAGA Ze względu na zmiany przepisów było konieczne aby zmienić sposób stosowania. Według nowych przepisów w Unii Europejskiej nie można używać Wewnętrznie produktów zawierających Koloidy w tym Srebra Koloidalnego. Jednakże spora ilość leków stworzono wyłącznie na jego bazie. W Rosji i w pozostałych krajach świata można je stosować, jest to podobny produkt.

Srebro używane jest od stuleci. Starożytni Rzymianie w przypadku epidemii mieli obowiązek używania srebrnych zastaw i sztućców, brak takiej profilaktyki był karany przez służby sanitarne mandatami. Żołnierze połykali srebrne monety co chroniło ich przez powikłaniami w i chorobami w przypadku zranień. Mleko z dodatkiem srebra spowalnia proces kwaśnienia. Od stuleci używane jest wewnętrznie i zewnętrznie, dodawane do maści kremów i innych wyrobów.

1. Koloid srebra nie jest lekiem, nie jest suplementem, nie jest żywnością, nie leczy, nie diagnozuje, nie zapobiega chorobom, nie do spożycia.

2. Srebro koloidalne to nie jest suplement, jednak uzupełnia niedobory śladowego pierwiastka srebra

Czym jest Srebro Koloidalne Stosowanie Srebra Koloidalnego:

Mój prywatny Sposób Użycia - Dawkowanie

Ja Osobiście Srebro Koloidalne stosuję na skórę, używam do płukania gardła, jamy ustnej, zatok, oraz jako składnik lewatywy. Bezpośrednio przed zażyciem rozpuszczam w szklance wody demineralizowanej lub destylowanej. Srebro Nie rozpuszczone w wodzie jest oczywiście nieszkodliwe ale jego stężenie może wywołać bule brzucha.

Zawsze bacznie obserwuję działanie środka i w przypadku działań niepożądanych przestaję go używać.

Zaleca się stosować pomiędzy posiłkami kiedy wchłanialność jest największa, trzymanie jak najdłużej w jamie ustnej i odczekać minimum 50 minut do wchłonięcia, potem Złoto i odczekać 50 minut do wchłonięcia, Nie zajadam, Nie zapijam. Nie Używam ze Srebrem / Złotem metalowych przedmiotów.

Wyliczono dla osoby ok. 80 kg wagi

- profilaktycznie i dla podniesienia witalności: do 2 łyżeczki dziennie (ok. 5-10 ml);

- przy nagłych Zapaleniach, Ostrych Przeziębieniach, Infekcjach i Grypie: cztery razy dziennie niektórzy lekarze zalecają 4-5 razy dziennie po 50-100 ml przez pierwszy dzień, potem połowę, połowę połowy itp. w kolejnych dniach jeśli choroba nie ustąpi. Jak najszybsze zastosowanie wywołuje najlepszy skutek.

- przy ostrych schorzeniach przewlekłych: dwa razy dziennie 2 łyżeczka nie metalowa (2x20-40 ml); przez pierwszy tydzień

- dla podniesienia witalności: do 2 łyżeczek dziennie (do 10 ml).

Stosując na sobie zauważyłem, iż w przypadku ostrej choroby pomagają mi osobiście dawki większe . Jednakże należy zwiększać je stopniowo obserwując działanie środka. Srebro Koloidalne stosuję przez 2 miesiące. Po upływie tego czasu robię kilkutygodniową przerwę. Użycie większych ilości bez rozpuszczenia, naraz może wywołać różne sensacje. Niektórzy badacze i lekarze zalecają stosowanie nawet pięciokrotnie większych dawek niż opisują wytyczne Unii Europejskiej.

Srebro Złoto Koloidalne - Rodzaje Dawek

Zaczynam od małych ilości. Potem zwiększam obserwując reakcję ciała, W przypadku negatywnych reakcji zmniejszam lub zaprzestaję. (W tym czasie może zaistnieć intoksykacja – zanieczyszczenie organizmu ciałami martwych mikroorganizmów). Kiedy pogorszenie ustąpi można ponowić. Jednak gdy Pogorszenie pojawi się ponownie – odkładam i nie używam więcej (reakcje niepożądane), Kiedy jest brak reakcji niepożądanych stopniowo zwiększam ilość do wskazanych powyżej, w końcowej fazie zmniejszam ilość stopniowo. Uwaga. W końcowej fazie Staram się nie zaprzestawać nagle podawania lecz stopniowo zmniejszać częstość podawania objętość ilość (objętość) Srebra / Złota.

Czasami używam nie rozcieńczanego Srebra Koloidalnego jednakże Ja osobiście raczej spożywam swoje Srebro i Złoto Koloidalne rozcieńczone wodą w stosunku 1 srebra : 4 wody pozbawioną pierwiastków, najczystszą z dostępnych wód (destylowana, demineralizowana choćby 5 litrów w supermarkecie za ok. 3-5 zł bądź w sklepach samochodowych), bezpośrednio przed użyciem dwa razy dziennie rano i wieczorem, przy czym użyć przed jedzeniem i nie zajadam czy zapijam minimum 1 godzinę. Nie polecam wody z kranu czy mineralnej w butelkach plastikowych. Kiedy sam choruję ilość ustalam sobie indywidualnie, nawet 50-100ml dwa do czterech razy dziennie w początkowej fazie choroby, potem stopniowo zmniejszam do raz dziennie. Z tym że np. w postaci przeziębienia albo stanów zapalnych nie przekraczam siedmiu dni przy stosowaniu dużych ilości, potem wracam do profilaktycznych dawek. Jednakże kiedyś miałem bardzo zaawansowaną boreliozę i wyleczyłem się dużymi dawkami powtarzanymi dwa razy dziennie (około 0,5 litra / tydzień – jedna butelka/ 7 dni) a kuracja trwała 3*45 dni - półtora miesiąca z przerwami dwu tygodniowymi. Pomogło mi na bardzo ciężki stan boreliozy kiedy kręciło się w głowie i nie mogłem chodzić z bólu nóg i stawów. W przypadku zapalenia oka (jakby piasek w oku, ropa) – piłem przez siedem dni 2 razy dziennie duże dawki a objawy ustąpiły po 2-4 dniach, kontynuowałem zmniejszając stopniowo jeszcze przez dodatkowy tydzień. W przypadku wirusowego zapalenia płuc ciągnącego się 1,5 roku wypiłem jednorazową dawkę pół szklanki tylko jeden raz i choroba zaniknęła, była ona też powiązana z zagrzybieniem mojego organizmu. Dodatkowo Piłem codziennie Złoto koloidalne naprzemiennie wraz z Srebrem Koloidalnym co dało świetne efekty regenerujące i pobudziło organizm do życia i gwałtownej odnowy po przebytej chorobie. W niektórych przypadkach Złoto jest wręcz konieczne. Złoto Koloidalne świetnie działa na początku chorób układu mózgowo – rdzeniowego (bóle migrenowe, padaczka, Aidheimer, Down, przeciw wylewowi, chorobach psychicznych i psychosomatycznych), O ile srebro jest pierwiastkiem cielesnym o tyle złoto działa na wyższe układy i psychikę i świadomość.

Moje Zewnętzrne Dawkowanie

Srebro Koloidalne osobiście stosuję się przez nanoszenie preparatu bezpośrednio na skórę przy pomocy okładów (wyjałowiona gaza nasączona Srebrem Koloidalnym), rozpylacza (sprayu) lub po prostu polewając zmienione miejsce na skórze kilka razy dziennie. Srebro używam do:

 • dezynfekcji ubrań, dywanów kanap, butów, zapewnia aseptyczność ubrań podłóg, łazienki, ubikacji
 • Szeroko stosowane do kosmetyków, kremów.
 • Używane do prania zapobiega przykrym zapachom.
 • Podawane na skórę w postaci rozpylonej zapobiega przykrym zapachom,
 • Stosowany na włosy wzmaga je i regeneruje, znika łysina i zakola.
 • Stosowany miejscowo likwiduje ogniska zapalne, przy zranieniach dezynfekuje i przyśpiesza gojenie,
 • Stosowany od dawna do konserwacji żywności, mleka sałaty, przetworów, chleba zup sosów itp.
 • Do płukania jamy ustnej, zwalcza próchnicę, eliminuje przykry zapach.
 • Można też spryskać Koloidami Srebra różnego rodzaju powierzchnie, w celu wyeliminowania nadmiaru bakterii i wirusów Toalety, mieszkania, biura, sklepy, solaria, siłownie, sanitariaty : umywalkę, wannę, brodzik, maszynkę do golenia a nawet szczoteczkę do zębów, czy wnętrze Naszej pralki (dodając łyżeczkę produktu w miejsce płynu do płukania tkanin), dywany i wykładziny, kanapy, sofy i fotele, owoce i warzywa, kwiaty, wnętrze butów, klimatyzację, powierzchnie łóżek w solariach ( pamiętajmy by użyć nano koloidu srebra, po solarium spryskując nim całe ciało ), idealny jako anty pespirant, i wiele innych.

Jak działa Srebro Koloidalne

Z wiedzy ogólnej - zaobserwowano, że srebro samo wyszukuje szkodliwe zarazki w organizmie, przyciąga je swym dodatnim ładunkiem i niszczy niezbędne im do życia enzymy przez co je uśmierca. Dusi bakterie i wirusy, po prostu utlenia, czyli spala. Z tego powodu nazywane jest srebrnym pociskiem. Nie atakuje w sposób schematyczny, ale inteligentny – przez to nazywane jest „inteligentnym lekarstwem”, Jego właściwości powodują iż tylko z chorymi komórkami – nazywane jest INTELIGENTNYM. Dzięki temu podczas blisko kilkuset letnim badań nad Srebrem , nie zaobserwowano istnienia odpornych na nie organizmów chorobotwórczych. Działa tak szybko że nie dopuszcza do powstania odpornych mutacji. Srebro i Złoto ochrania układ odpornościowy i pomaga mu się zregenerować. Pomaga uregulować trawienie, łagodzi infekcje skóry i goi zakażone rany. Szczególnie zalecane na plagę naszego wieku czyli drożdżycę – a szczególnie grzyby z grupy Candida.

Z wiedzy ogólnej - Zaleca się by stosować Srebro Koloidalne do płukania zębów - zapobiegania i uzdrawiania próchnicy, gdy cierpimy na przeziębienie, grypę, katar, kaszel, zapalenie gardła, zapalenie zatok, oskrzeli i płuc, ciężki oddech spowodowany śluzem zalegającym w oskrzelach. Srebro koloidalne wspomaga leczenie anginy, radzi sobie rewelacyjnie z większością coraz bardziej powszechnych grzybic i drożdżyc jak drożdżyca pochwy i wałów paznokciowych, skóry, paznokci, stóp. dłoni czy pleśniawki jamy ustnej. Srebro koloidalne pomaga też goić rany na ciele, oparzenia, odmrożenia. Niszczy bakterie, a jednocześnie bardzo przyspiesza regenerację uszkodzonego naskórka, tak że podczas gojenia nie pozostają blizny. Polecany jest szeroko jako płyn do płukania ust przez dentystów ponieważ zwalcza próchnicę, oparzenia (w tym słoneczne), trądzik, wysypka, swędzenie skóry, opryszczka, zakażenia drożdżami, brodawki miękkie skóry, zmiany skórne, infekcje uszu i oczu, ostre zapalenie spojówek, grzybice skóry, ospa wietrzna, zapalenie skóry, otwarte rany i skaleczenia, ukąszenia owadów, łuszczyca, kurzajki, przeziębienie, grypę, katar, kaszel, zapalenie gardła, zapalenie zatok, oskrzeli i płuc, ciężki oddech spowodowany śluzem zalegającym w oskrzelach, wspomaga leczenie anginy, grzybice i drożdżyce, pomaga goić rany na ciele, oparzenia, odmrożenia, przyspiesza regenerację uszkodzonego naskórka tak, że podczas gojenia nie pozostają blizny, poleca się też osobom osłabionym, często chorującym oraz cierpiącym na chroniczne zmęczenie.

Srebro Koloidalne zwłaszcza wraz ze Złotem Koloidalnym zaleca się też osobom osłabionym, często chorującym oraz cierpiącym na chroniczne zmęczenie. Niektóre osoby przyjmując tylko jedną łyżeczkę tego naturalnego preparatu dziennie czują nagły przypływ sił, zauważają też poprawę trawienia i przemiany materii. Wiele osób potwierdza też, że Srebro Koloidalne podnosi jasność i bystrość myślenia.

Właściwości Złota, Platyny, Rodu, Irydu

Srebro jest pierwiastkiem szlachetnym z grupy platynowców podobnie jak złoto, platyna, rod, iryd.

Pobierane jest w naturalnym środowisku przez rośliny i zwierzęta w postaci monoatomowej z gleby. Podobnie odbywa się pobieranie innych niezbędnych szlachetnych pierwiastków. Te szlachetne pierwiastki przemieniają się w postać o zmienionym spinie elektronów przez co ze zwykłych znanych pierwiastków powstaje zupełnie nowa substancja zwana ORME tzw. złoto bogów – kamień filozoficzny. W skrócie pierwiastek nabiera nowych właściwości i staje się przewodnikiem energii życiowej różnie nazywanej Chi, kundalini, YIN i YANG, Jest ona nieodzowna do funkcjonowania żywych organizmów. Jej brak powoduje choroby, zniechęcenie, ospałość, brak radości – szczęścia a w konsekwencji śmierć. Tak więc dostarczanie tych pierwiastków jest nieodzowne.

Cywilizacja i rozwój agresywnego chemicznego rolnictwa spowodował, że obecnie gleby rolnicze nie zawierają ich już wcale, przez co jest ich niedobór w organizmach, a sytuacja się jeszcze drastycznie pogarsza w związku z podpisaniem przez Polskę Codex Alimentarius. Konieczne dlatego staje się dostarczenie organizmowi wysoko gatunkowego produktu w wystarczającej ilości, dlatego pozwoliłem sobie o stworzenie produktu który je zawiera.

Złoto Koloidalne w formie ORME jest Nadprzewodnikiem energii życiowej, potrzeba go 5% w suchej masie tkanki Mózgowo - Rdzeniowej do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Impulsy nerwowe docierają do komórek przekazując im rozkaz do życia i działania. Organizm oczyszcza się ze złogów, znikają choroby ciała. Odradza się tworzenie komórek wzorcowo – macierzystych z których odradzają się komórki i całe układy – również komórki nerwowe uważane za nieodnawialne! Znika chroniczne osłabienie organizmu i przewlekłe choroby fizyczne i psychiczne. Znikają objawy depresji, zniechęcenia, braku sensu i celu życia. Powraca sens życia i radość jak za czasów młodości, powraca zadowolenie seksualne. Ormus złota wspomagają nasze wewnętrzne światło, oraz proces relaksacji organizmu. To właśnie one fizycznie przewodzą energię życia - Kundalini przez układ kanałów energetycznych, meridian i czakr, czego odpowiedzią jest gwałtowne zdrowienie, wyregulowanie, odmłodzenie organizmu. W ogromnych ilościach do krwi wydzielają się endorfiny szczęścia i młodości. Powraca utracony sens i chęć życia, radość. Powraca życie w przeróżnych formach. Dotychczasowa ospałość zastąpiona zostaje czujnością, uważnością i koncentracją, wzrasta współczynnik intelektualny IQ. Życie staje się łatwe i chętne. Powstają pytania w stylu co muszę zmienić by wyrazić w pełni siebie i co ważniejsze – ogromna radość z dokonywanych zmian na lepsze. Taką zmianę zauważają ludzie wokół nas i jest to dla nich bodźcem do przemian.


Należy pamiętać że pierwiastki ORME nazywane są od tysięcy lat jako ŚWIĘTE. Bowiem ten proces zbliża Nas do Nas Samych. Ten właśnie proces jest drogą do BOGA który właśnie taki JUŻ JEST. Dlatego właśnie zaawansowane cywilizacje używają pierwiastków ORME do transmutacji psycho – duchowej. Wydłuża życie w zdrowiu i szczęściu.

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; www: srebrokoloidalne.waw.pl;'; document.getElementById('cloak63506').innerHTML += ''+addy_text63506+'<\/a>'; //-->

 

Na podstawie własnych spostrzeżeń i badań oraz informacji oraz materiałów z internetu oraz opisanych w przypisach i bibliografii. Nie stanowią one opisu żadnego konkretnego produktu

 

Bibliografia:

1. LEK. MED. WOJCIECH GZIUT SREBRO KOLOIDALNE, NATURALNY ANTYBIOTYK

2. Srebro koloidalne jako lek - Zdrowy antybiotyk Werner Kuhni Walter von Holst

3. Dr Josef Pies SREBRO KOLOIDALNE Rewolucja w leczeniu

 

Blue Flower