Srebro koloidalne Moja autorska Książka

zapraszam do oglądania

 1

 

2

 

 3

 

 4

5

 

 6

 

 7

 

8

 

 9

 

10

 

 11

 

12

 

Sporządzono na podstawie własnych spostrzeżeń i badań oraz informacji oraz materiałów z internetu oraz opisanych w przypisach i bibliografii. Nie stanowią one opisu żadnego konkretnego produktu.

Niniejszy opis nie należy traktować jako poradę w leczeniu, czy diagnozowaniu, czy suplementowaniu czy jedzeniu czy zapobieganiu chorobom.

 

Bibliografia:
1. LEK. MED. WOJCIECH GZIUT SREBRO KOLOIDALNE, NATURALNY ANTYBIOTYK
2. Srebro koloidalne jako lek - Zdrowy antybiotyk Werner Kuhni Walter von Holst
3. Dr Josef Pies SREBRO KOLOIDALNE Rewolucja w leczeniu

 

 

 

 

Przygotował Robert

 

 

cdn..

 

 

 

UWAGA Ze względu na zmiany przepisów Unii Europejskiej nie można używać produktów zawierających Koloidy - Srebra i Złota czy Miedzi oraz Krzemu Koloidalnego. Jeszcze ok. 3 lat temu można je było używać wewnętrznie. W wielu krajach świata można jednak je stosować. Sporą ilość leków medycznych stworzono wyłącznie na jego bazie.

Jednak ja osobiście, oczywiście, piję Koloidy, używam wewnętrznie oraz zewnętrznie oraz płuczę usta.

Z przepisów unijnych wynika że żaden Koloid nie jest lekiem, nie jest suplementem, nie jest żywnością, nie leczy, nie diagnozuje, nie zapobiega chorobom, nie do spożycia nie do użytku zewnętrznego. Jednak Srebro– Złoto–Miedź-Krzem Koloidalny występują naturalnie w przyrodzie i na co dzień, wraz z żywnością, spożywane są przez ludzi i dlatego nawet dziecko ma je w sobie.. Srebro używane jest od tysiącleci, Rzymianie w przypadku epidemii używali srebrnych zastaw i sztućców, Żołnierze połykali srebrne monety co chroniło ich przez powikłaniami w przypadku zranień.

Przepisy Europejskiego Urzędu ds. Bezpieczeństwa żywności (EFSA) 1 stycznia 2010 roku

Zakazały wykorzystania krzemu organicznego do celów spożywczych. Przed tą datą był on w pełni legalny. Krzem jest głównym budulcem człowieka.

Pamiętaj że zawsze należy zasięgnąć opinii lekarza. Tekst ten nie jest poradą żywieniową czy piciu ani w uzdrawianiu ani w określaniu stanu zdrowia ani w suplementowaniu. Nie sugerować się tym tekstem w żaden sposób przy podejmowaniu swojej decyzji. Są to moje prywatne spostrzeżenia i jak osobiście je zastosowałem dla siebie, jednakże nie polecam ich powtarzać. Jeśli się Państwo nie zgadzacie z zawartą tu wiedzą, proszę dalej nie czytać. Nie ponosimy odpowiedzialności za napisane tu treści. Zakaz kopiowania fragmentu czy całości tekstu. Obowiązują przepisy uni europejskiej typu CC3.

Blue Flower