Teksty pod adresem srebrokoloidalne.waw.pl i kolejne

Nie są opisem żadnego konkretnego produktu !!!!

 

Polecam producenta dobrych koloidów: Krzemu Srebra, Złota, Miedzi

oraz swietnych naturalnych MYDEŁ: moim zdaniem Rewelacja -

- działają uzdrawiająco.. - 

 

http://powrotdonatury.eu;          Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel.48 6231518

 

Pamiętaj że zawsze należy zasięgnąć opinii lekarza .

 

          UWAGA Ze względu na zmiany przepisów Unii Europejskiej nie można używać wewnętrznie produktów zawierających Koloidy - Srebra i Złota czy Miedzi oraz Krzemu Koloidalnego. W większości nie można ich używać zwenetrznie oprócz tych które maja badania jako kosmetyk. na wszeli wypadek napiszę że Chyba Nie wolno ich polecać nikomu z ludzi, zwierzętom i roślinom, dla Ziemi nie wiem bo się nie doczytałem..

          Choć.. Jeszcze do ok. 2016 roku można je było używać wewnętrznie. Można je było kupić napewno w aptekach.

Należy pamiętać że bez względu na przepisy Koloidy występują również wszędzie w ogólnie stosowanej żywności. W wielu krajach świata można jednak je stosować. Jednakże sporą ilość leków medycznych stworzono wyłącznie na jego bazie.

 

Jednak ja osobiście, oczywiście, piję wewnetrznie Koloidy, używam wewnętrznie oraz płuczę usta

Jednak ze względów na przepisy nie mogę polecić.. czy zachęcać.

 

 

Z przepisów unijnych wynika że żaden Koloid nie jest lekiem, nie jest suplementem, nie jest żywnością, nie leczy, nie diagnozuje, nie zapobiega chorobom, nie do spożycia nie do użytku w inny sposób.

Jednak Srebro– Złoto–Miedź-Krzem Koloidalny występują naturalnie w przyrodzie i na co dzień, wraz z żywnością, spożywane są przez ludzi i dlatego

 

 niezbędne do budowy i funkcjonowania każdego organizmu...

nawet dziecko ma je w sobie...

Srebro używane jest od tysiącleci, Rzymianie w przypadku epidemii używali srebrnych zastaw i sztućców, Żołnierze połykali srebrne monety co chroniło ich przez powikłaniami w przypadku zranień.

Przepisy Europejskiego Urzędu ds. Bezpieczeństwa żywności (EFSA) 1 stycznia 2010 roku

Zakazały wykorzystania krzemu organicznego do celów spożywczych. Przed tądatąbył on w pełni legalny. Krzem jest głównym budulcem człowieka.

Tekst ten nie jest poradą żywieniową czy piciu ani w uzdrawianiu ani w określaniu stanu zdrowia ani w suplementowaniu. Nie sugerować się tym tekstem w żaden sposób przy podejmowaniu swojej decyzji. Są to moje prywatne spostrzeżenia i jak osobiście je zastosowałem dla siebie, jednakże nie polecam ich powtarzać. Jeśli się Państwo nie zgadzacie z zawartą tu wiedzą, proszę dalej nie czytać. Nie ponosimy odpowiedzialności za napisane tu treści. Zakaz kopiowania fragmentu czy całości tekstu. Obowiązują przepisy uni europejskiej typu CC3.

 

 Informacja o poufności. Niniejszy przekaz elektroniczny (e-mail) zawiera informacje poufne i/lub prawnie chronione przeznaczone wyłącznie do użytku osoby lub jednostki, do której jest adresowany.
Jeżeli otrzymałeś go przez pomyłkę lub nie jesteś adresatem w nim wymienionym, prosimy o niezwłoczne poinformowanie nadawcy, przez wiadomość zwrotną i usuniecie tego przekazu (e-maila).
Informujemy, że ujawnienie, kopiowanie, rozpowszechnianie lub wykorzystanie treści tego przekazu (e-maila) w sposób nieupoważniony jest ściśle zabronione.
Niniejszy przekaz elektroniczny (e-mail) jest tylko informacyjny, Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za jego treść, jeżeli nie zostanie ona później potwierdzona na piśmie.

 

 informacje sporządzono na podstawie informacji z internetu oraz:

Bibliografia:

1. LEK. MED. WOJCIECH GZIUT SREBRO KOLOIDALNE, NATURALNY ANTYBIOTYK

2. Srebro koloidalne jako lek - Zdrowy antybiotyk Werner Kuhni Walter von Holst

3. Dr Josef Pies SREBRO KOLOIDALNE Rewolucja w leczeniu

 

 

Blue Flower