* SREBRO KOLOIDALNE

* ZŁOTO KOLOIDALNE

* MIEDŹ KOLOIDALNA

 

MONO-ATOMOWE,

OBOWIĄZKOWO – MOCNO JONOWE

WŁAŚCIWOŚCI KONCENTRAT AG++

 

 

         zawartość pierwiastków prawdziwe 150 PPM AG++

 

Możliwość zakupu od

http://powrotdonatury.eu;       Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel.48 6231518

 

 

po więcej informacji o srebrze na

http://srebrokoloidalne.waw.pl;   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel.791295189

 

1. Dlatego też Koloid srebra nie jest lekiem, nie jest suplementem, nie jest żywnością, nie leczy, nie diagnozuje, nie zapobiega chorobom, nie do spożycia.

2. Srebro - Złoto Koloidalne występuje naturalnie w przyrodzie i na co dzień wraz z żywnością spożywane jest przez ludzi i dostaje się do organizmów dlatego nawet dziecko go ma w sobie..

Uwaga !!

  1. Srebro bardzo silnie gorzkie co świadczy o dużej zawartości cząsteczek srebra - właściwość bardzo pożądana.
  2. Chronić Srebro przed – prądem, magnesem, komórką telewizorem, świetlówką, urządzeniami elektrycznymi.
  3. Chronić przed bezpośrednim światłem Słonecznym przez dłużej niż 2-3 minuty. Pamiętajmy, że klisze fotograficzne zawierają również jony srebra przez co intensywnie reagują na światło. Światło wpływa na bardzo szybkie utlenianie srebra. Bezwzględnie należy srebro koloidalne przetrzymywać w ciemnym miejscu.
  4. Po otwarciu opakowania zużyć w przeciągu dwóch tygodni, ewentualnie przelać do kilku mniejszych szklanych butelek (płukanych demineralizowaną wodą) nieplanowaną do zużycia ilość wlewając po brzegi tak, żeby nie było powietrza w środku i zakręcić Nie Metalową – plastikową nakrętką, owinąć metalową folią .

UWAGA Ze względu na zmiany przepisów Unii Europejskiej nie można używać Wewnętrznie produktów zawierających Koloidy w tym Srebra i Złota czy Miedzi Koloidalnej. W Polsce wewnętrznie można go było używać około 3 lata temu. Jednakże spora ilość leków stworzono wyłącznie na jego bazie. W wielu krajach świata można je stosować. Srebro używane jest od tysiącleci, Rzymianie w przypadku epidemii używali srebrnych zastaw i sztućców, Żołnierze połykali srebrne monety co chroniło ich przez powikłaniami w przypadku zranień.

Czym jest Srebro Koloidalne

Z wiedzy ogólnej wiadomo, że Srebro Koloidalne Działa podobnie jak antybiotyk, jednak antybiotykiem nie jest. Jest nietoksyczne, bezpieczne i nie powoduje negatywnych skutków ubocznych. Srebro zabija 650 szczepów bakterii, Zabija wirusy, i niesymbiotyczne pasożyty jednokomórkowe. Przez swoją Jonowość Samo wyszukuje Szkodliwe Zarazki w organizmie i tylko Te usuwa. Oddziaływuje tylko na chore komórki. Tym różni się od antybiotyków które wyniszczają florę bakteryjną. Zachowuje przy życiu dobre, ochraniające organizm mikroorganizmy. Działa w sposób inteligentny - nazywane jest „inteligentnym lekarstwem”. Podczas kilkuset letnim badań nad Srebrem, nie zaobserwowano skutków ubocznych. Srebro i Złoto jest niezbędne do funkcjonowania układu odpornościowego i życia, bez niego nie jest w stanie funkcjonować. Nie osłabia wątroby oraz nie podrażnia układu pokarmowego. Tworzy „drugi” system immunologiczny wspomagający nasze naturalny który w tym czasie zajmuje się Pilniejszymi pracami. Występuje naturalnie w żywności więc można powiedzieć że również dzieci spożywają srebro wraz z żywnością. Działa silnie przeciwzapalne, na przeziębienia, katar, kaszel, grypy, anginy, zapalenia gardła, zatok, oskrzeli, płuc i innych infekcji bakteryjnych. Pomaga uregulować trawienie, łagodzi infekcje skóry i goi zakażone rany. Polecany jest przez dentystów jako płyn do płukania ust - zwalcza próchnicę, oparzenia (w tym słoneczne), trądzik, wysypka, swędzenie skóry, opryszczka, brodawki miękkie skóry, zmiany skórne, infekcje uszu i oczu, ostre zapalenie spojówek, grzybice skóry, ospa wietrzna, zapalenie skóry, otwarte rany i skaleczenia, ukąszenia owadów, łuszczyca, kurzajki, przeziębienie,WYŁĄCZNIE MOJE STOSOWANIE SREBRA, ZŁOTA MIEDZI KOLOIDALNYCH

Mój Sposób Użycia - Dawkowanie:

 Ja Osobiście Srebro Koloidalne stosuję na skórę, używam do płukania gardła, jamy ustnej, zatok, oraz jako składnik lewatywy. Bezpośrednio przed zażyciem rozpuszczam w szklance wody demineralizowanej lub destylowanej. Srebro Nie rozpuszczone w wodzie jest oczywiście nieszkodliwe ale jego stężenie może wywołać cząsteczek mnie bóle brzucha. Osobiście Zawsze bacznie obserwuję działanie środka i w przypadku działań niepożądanych przestaję go używać lub zmniejszam ilość. Stosuję pomiędzy posiłkami kiedy wchłanialność jest największa, trzymam jak najdłużej w jamie ustnej i odczekuję minimum 50 minut do wchłonięcia, potem Miedź i odczekać 50 minut potem Złoto i odczekać 50 minut, Nie zajadam, Nie zapijam. Nie Używam do Srebra / Złota metalowych przedmiotów.  Stosując na sobie zauważyłem, iż w przypadku ostrej choroby pomagają mi osobiście dawki większe. Zwiększam je stopniowo obserwując działanie. Srebro Koloidalne stosuję przez maksymalnie 2 miesiące w miarę potrzeb. Bez potrzeby go nie używam. Po upływie tego czasu robię kilkudniową przerwę.

 

Wyliczono dla osoby ok 80 kg wagi czyli MNIE

  - profilaktycznie i dla podniesienia witalności: do 2 nakrętki dziennie (ok. 5-10 ml);

- przy nagłych Zapaleniach, Ostrych Przeziębieniach, Infekcjach i Grypie: cztery razy dziennie po 30 ml (kieliszek). Niektórzy lekarze zalecają 4-5 razy dziennie po 50ml przez pierwszy dzień, potem połowę, połowę połowy itp. w kolejnych dniach. Jak najszybsze zastosowanie wywołuje najlepszy skutek, potem działa słabiej.

- przy ostrych schorzeniach przewlekłych: dwa razy dziennie 2 nakrętki (2x20-40 ml); przez pierwszy tydzień

- kiedyś miałem bardzo zaawansowaną BORELIOZĘ stosowałem duże dawki powtarzane dwa razy dziennie (około 0,5 litra / tydzień – jedna butelka/ 7 dni) a kuracja trwała 3*45 dni - półtora miesiąca z przerwami 14 dni.

Rozkład Daek sprawdzonych Wyłącznie !!! na MNIE - Dawkowanie:

To srebro jest Rewelacyjne i Bardzo Skuteczne. Zawsze działa Natychmiastowo ze świetnym rezultatem. Kuruje u Mnie stany Gorączkowe i Zapalne szybko, nie dłużej niż 4-6 godzin - Zawsze. Odtąd zapominam o ciągnących się dwa tygodnie chorobach.!!!

Zaczynam od małych ilości. Potem zwiększam obserwując reakcję ciała, W przypadku negatywnych reakcji zmniejszam lub zaprzestaję. (W tym czasie przez pierwszy 1-2 dni może zaistnieć intoksykacja – pierwsza faza zanieczyszczeniem ciałami usuwanych mikroorganizmów). Kiedy chwilowe pogorszenie ustąpi - kontynuuję. Jednak gdy Pogorszenie pojawi się ponownie – odkładam i nie używam więcej (reakcje niepożądane), Kiedy jest brak reakcji niepożądanych stopniowo zwiększam ilość do opisanych powyżej. W końcowej fazie zmniejszam ilość stopniowo. Uwaga. W końcowej fazie Staram się nie zaprzestawać nagle podawania lecz stopniowo zmniejszać częstość i dawkę. Osobiście raczej rozpuszczam swoje Srebro i Złoto Koloidalne wodą w stosunku 1: 4 wodą destylowana, demineralizowana, (5 litrów w supermarkecie za ok. 3-5 zł bądź w sklepach samochodowych), bezpośrednio przed użyciem Nie polecam wody z kranu czy mineralnej w butelkach plastikowych. Kiedy sam choruję ilość ustalam sobie indywidualnie, nawet 50-100ml dwa do czterech razy dziennie w początkowej fazie choroby, potem stopniowo zmniejszam do raz dziennie. Przy przeziębieniu albo stanach zapalnych nie przekraczam siedmiu dni przy stosowaniu dużych ilości, potem wracam do profilaktycznych dawek. Kiedyś miałem bardzo zaawansowaną BORELIOZĘ i wyleczyłem się dużymi dawkami powtarzanymi dwa razy dziennie (około 0,5 litra / tydzień – jedna butelka/ 7 dni) a kuracja trwała 3*45 dni - półtora miesiąca z przerwami dwu tygodniowymi. Pomogło mi na bardzo ciężki stan boreliozy kiedy kręciło się w głowie i nie mogłem chodzić z bólu nóg i stawów. Kiedy miałem lekką boreliozę stosowałem jedną butelkę 0,5 litra srebra na 1,5-2 tygodnie. W przypadku zapalenia oka (jakby piasek w oku, ropa) – piłem przez 7 dni 2 razy dziennie duże dawki a objawy ustąpiły po 2-4 dniach, kontynuowałem zmniejszając stopniowo jeszcze przez dodatkowy tydzień. W przypadku wirusowego zapalenia płuc ciągnącego się 1,5 roku wypiłem jednorazową dawkę pół szklanki i choroba zaniknęła, była ona też powiązana z zagrzybieniem mojego organizmu. Dodatkowo Piłem codziennie Złoto Koloidalne naprzemiennie co Podwaja działanie Srebra pobudza organizm do życia i gwałtownej odnowy po przebytej chorobie. Złoto jest wręcz konieczne, samo w sobie ma silne właściwości bakteriobujcze.

Backup of dawkowanie

 

 Osobiści Stosuję Zewnętrznie i Wewnętzrnie, Przepisy zabraniają:

Pamiętamy że - NEFRETETE kąpała się w złocie. Ja Srebro Koloidalne stosuję się przez nanoszenie preparatu na skórę przy pomocy okładów, rozpylacza (sprayu) lub po prostu polewając zmienione miejsce na skórze kilka razy dziennie do:

  • Do płukania ust. Rewelacyjnie i błyskawicznie –próchnicę, w ok. 6 godzin zwalcza , zgożel pod zębową, stany zapalne, przykry zapach. Nie wyrywaj zębów, to tylko stan zapalny. Palców przecież nie ucinasz..
  • Stosowany miejscowo likwiduje ogniska zapalne, przy zranieniach dezynfekuje i przyśpiesza gojenie,
  • dezynfekcji ubrań, dywanów kanap, butów, zapewnia aseptyczność ubrań podłóg, łazienki, ubikacji maszynkę do golenia a nawet szczoteczkę do zębów, owoce i warzywa butów do konserwacji żywności, mleka sałaty, przetworów, chleba zup sosów itp.
  • Szeroko stosowane do kosmetyków, kremów, Stosowany na włosy wzmaga je i regeneruje, znika łysina i zakola.
  • Podawane na skórę w postaci rozpylonej zapobiega przykrym zapachom, 

Jak Działa Złoto Koloidalne?

Złoto Koloidalne działa na układu mózgowo–rdzeniowy (bóle migrenowe, padaczka, Aidheimer, Down, przeciw wylewowi, chorobach psychicznych i psychosomatycznych), Srebro jest pierwiastkiem stricte cielesnym, złoto działa na ciało ale Również na wyższe układy mózgowo-rdzeniowy, psychikę i świadomość. Złoto ma mniejsze działanie antybakteryjne niż Srebro chociaż na Syberii to właśnie Złoto jest szeroko używane zamiast antybiotyku. O ile Srebro ma działanie PASYWNE (zabija mikroorganizmy) i działa na ciało o tyle Złoto JEST dużo bardziej Aktywne Regulacyjno - Pobudzające – Uruchamia Procesy Naprawcze – również DNA. Dlatego Złoto Zaleca się stosować naprzemiennie ze Srebrem. Złoto działa do głębi na korzenie chorób. Podnosi Świadomość, Witalność i uruchamia Układ Immunologiczny, zaburzenia pracy serca, czynność gruczołów, potencji, choroby funkcji mózgu i układu nerwowego, bóle kręgosłupa, reumatyzm, migreny, Reguluje Poziomy Emocjonalne, tj. Nałogi, Alkocholizm, uzależnienia od narkotyków, otyłość, strach, problemy z koncentracją, pamięcią, smutek, chroniczne zmęczenie, depresja, melancholia, fobie, rozpacz, frustracja, sens życia. Uwydatnia cele i pokazuje Rozwiązania. Rzeczywiście to działa - sprawdziłem Osobiście, więcej widzę, jednak pracę uzdrowienia wykonuję Sam Dzięki Złotu w spokoju i systematycznie. To Nadprzewodnik energii życiowej nazywanej Chi, Kundalini, YIN i YANG, Jest ona nieodzowna do życia. W suchej masie tkanki mózgowo – rdzeniowej jest go 3-5% by impulsy nerwowe mogły płynąć. Jego brak powoduje choroby, zniechęcenie, ospałość ,brak radości ,szczęścia - śmierć. Cywilizacja i rozwój agresywnego chemicznego rolnictwa spowodował, że obecnie gleby rolnicze nie zawierają Złota czy Srebra, przez co jest niedobór, Dlatego Konieczne jest dostarczenie organizmowi wysoko gatunkowego Pierwiastka Złota w wystarczającej ilości. Impulsy nerwowe docierają do komórek przekazując im rozkaz życia, zdrowia i działania czego odpowiedzią jest gwałtowne zdrowienie, wyregulowanie, odmłodzenie organizmu. Odradzają się komórki i całe układy – również komórki nerwowe uznane za nieodnawialne! Znika chroniczne osłabienie organizmu i przewlekłe choroby fizyczne i psychiczne. Znikają objawy depresji, zniechęcenia, braku sensu i celu życia. Powraca sens życia i radość jak za czasów młodości, powraca zadowolenie seksualne. W ogromnych ilościach do krwi wydzielają się Endorfiny Szczęścia i Młodości. Powraca życie w przeróżnych formach, utracony Sens i Chęć Życia. Dotychczasowa ospałość zastąpiona zostaje czujnością, uważnością i koncentracją, wzrasta współczynnik intelektualny IQ. Życie staje się łatwe i chętne. Powstają pytania co muszę zmienić by wyrazić w pełni siebie i ogromna Radość i Miłośc z dokonywanych zmian na lepsze. Zmianę zauważają ludzie wokół i jest to dla nich bodźcem do własnej przemiany. Pierwiastki Te nazywane są od tysięcy lat jako ŚWIĘTE. Bowiem ten proces zbliża Nas do Nas Samych. 

Podstawowa Terminologia

Mono-atomowe(NieNano) O wielkości pojedynczego Atomu - wielkość cząsteczki.

Jonowe -Nie Jonowe – Jonowe Srebro / Złoto to cząsteczka posiadająca ładunek elektryczny – inteligencje, czyli że potrafi uzdrawiać, To właśnie Jonowość zapewnia drobny Rozmiar cząsteczki. Srebro Nie Jonowe to tak zwany metal ciężki trudno usówalny z organizmu (duże nieczynne posklejane cząsteczki). Jonowość określa że srebro jest elektryczne – posiada ładunek elektryczny dodatni ++ ładunek - zgodny z ładunkiem zdrowego organizmu, przez to srebro rozpoznaje czy mikroorganizm współpracuje z ciałem czy też nie, ponieważ ciało ma ładunek również dodatni ++ a organizmy będące w symbiozie z ciąłem również mają ten sam ładunek dodatni ++. Mikroorganizmy posiadające ładunek odwrotny – ujemny są przez srebro rozpoznawane i traktowane jako obce i zabijane. Serbro JONOWE jest drobne ponieważ posiada ładunek dodatni a + od plusa się odpycha. Cała Ajurweda jest oparta na wymianach Jonowych i wszystko co trafia do organizmo również musi zamienić się w Jon żeby organizm mógł to przyswoić. Pamiętajmy że komórka myśli błoną komórkową której podstawą są Procesy właśnie Jonowe zachodzące na jej powierzchni. Kiedy komórka ma ubytek jonów choruje. Nie można jej podawać nie jonowego srebra. Nastała Era programowalnych inteligentnych środków, które nie działają na chybił ślepo, ale selektywnie-wybiurczo, w przeciwieństwie do antybiotyków pozostawiających po sobie „spaloną ziemie- pustynie” dla nowych szczepów jeszcze gorszych zarazków. To Nowa–Stara jak świat Naturalna forma samoregulacji i uzdrawiania.

Zawartość PPM– ilość cząsteczek srebra a nie jego ilość wagowa. Nie określa tym bardziej wielkości cząstek. Nie określa również poziomu zanieczyszczenia srebra. Dla przykładu np. woda mineralna MUSZYNA Konduktometr pokaże ok. 1000 PPM , nie oznacza to jednak że będzie tam choć jedna cząsteczka srebra czy złota. Popularne mierniki PPM naprawdę mierzą zanieczyszczenia a nie zawartości srebra .

Właściwości Miedzi Koloidalnej

Miedź To Silny przeciw grzybiczy środek niezbędny dla organizmu. „Medical Żurnal” ogłosiło Światową Pandemię Grzybiczą z powodu braku Miedzi w organiźmie. Miedź Koloidalna doskonale Reguluje Balans Wapniowo – Krzemowy. Zaburzenie ilości miedzi wpływa na znaczny ubytek Krzemu w organizmie czyli odkładanie się Wapnia co zaburza działanie cholesterolu w żyłach (sklejającego mikro pęknięcia naczyń) co powocuje ich zatkanie i z braku elastyczności w konsekwencji ich pękanie. Pęknięcie naczyń to przedostawanie się ich treści (również treści jelit - odchodów) do tkanek, co powoduje długotrwałe stany zapalne a w konsekwencji ogniska rakowe. Miedź jest niezbędna dla właściwej aktywności enzymów uczestniczących w procesach oddychania komórkowego, tworzenia naczyń krwionośnych oraz prawidłowej pracy układu odpornościowego. Objawy niedoboru miedzi: * nadmierne pękanie naczyń krwionośnych, * łamliwość paznokci, * zaburzenia pracy serca, * zaburzenia koncentracji uwagi, * drętwienie kończyn (niedotlenienie), * uczucie mrowienia rąk i nóg, * spadek odporności, zwiększona podatność na zakażenia. 

Zdrowie w PIGUŁCE - Zależność - Oczyszczania / Zanieczyszczanie

 Backup of oczyszczanie zaśmiecanie

Drodzy Państwo. Moim osobistym zdaniem większość chorób jeśli nawet wszystkie pochodzą z zanieczyszczenia organizmu. Rodzimy się Zdrowi i Oczyszczeni, potem w trakcie życia systematycznie zanieczyszczamy się powodując spadek sił życiowych i sił odnawiania i regeneracji organizmy które wydatkowane są zamiast na naprawę marnowane są na np. Trawienie lub wykonywanie powtarzalnych nie potrzebnych czynności. Oczywiście należy pamiętać że od starożytności wiedziano o obowiązku chociażby Okresowego Oczyszczania organizmu – stąd we wzszystkich religiach jest wprowadzony tzw „Święty POST” który jest obowiązkowy by utrzymać zdrowie i długowieczność..

http://powrotdonatury.eu;       Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel. 48 6231518

http://srebrokoloidalne.waw.pl;   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel. 791295189

 

 

zawartość pierwiastków  prawdziwe 150 PPM

Materiał zastrzeżowny do rozpowszechniania / kopiowania w całości bez możliwości dokonywania zmian bez wiedzy autora ©

Na podstawie własnych spostrzeżeń i badań oraz informacji oraz materiałów z internetu oraz opisanych w przypisach i bibliografii. Nie stanowią one opisu żadnego konkretnego produktu

 

Bibliografia:

1. LEK. MED. WOJCIECH GZIUT SREBRO KOLOIDALNE, NATURALNY ANTYBIOTYK

2. Srebro koloidalne jako lek - Zdrowy antybiotyk Werner Kuhni Walter von Holst

3. Dr Josef Pies SREBRO KOLOIDALNE Rewolucja w leczeniu

 

Blue Flower