Stosowanie Srebra, Złota Koloidalnego:

 

Srebro Koloidalne osobiście stosuję na skórę, używać do płukania gardła, jamy ustnej, zatok, irygacji pochwy oraz jako składnik lewatywy. Przed zażyciem należy rozpuścić w szklance wody destylowanej czy dobże demineralizowanej - nie mineralnej czy gazowanej. Nie rozpuszczone w wodzie jest oczywiście nieszkodliwe ale jego stężenie może wywołać bule brzucha.
Zalecam sobie się stosowanie pomiędzy posiłkami kiedy wchłanialność jest największa, trzymanie jak najdłużej w jamie ustnej.
- profilaktycznie: do 1 łyżeczki dziennie (ok. 5 ml);
- przy przeziębieniach, infekcjach i grypie: cztery razy dziennie 1-5 łyżeczki (1-5x5 ml);
- przy schorzeniach przewlekłych: dwa razy dziennie 2 łyżeczka (2x10 ml);
- dla podniesienia witalności: do 2 łyżeczek dziennie (do 10 ml).
Stosując na sobie zauważyłem, iż w przypadku ostrej choroby pomagają mi osobiście dawki zwiększone pięciokrotnie .
Użycie większych ilości bez rozpuszczenia, naraz może wywołać różne sensacje, jednakże zwiększenie dawek kilkukrotnie powinno być tolerowane przez organizm. Niektórzy badacze i lekarze zalecają stosowanie nawet pięciokrotnie większych dawek, Jednakże należy zwiększać je stopniowo obserwując działanie środka. Srebro Koloidalne można stosować przez 2 miesiące. Po upływie tego czasu zaleca się zrobić kilkutygodniową przerwę.


Zewnętrznie

 Srebro Koloidalne stosuję przez nanoszenie preparatu bezpośrednio na skórę przy pomocy okładów (wyjałowiona gaza nasączona Srebrem Koloidalnym), rozpylacza (sprayu) lub po prostu polewając zmienione miejsce na skórze kilka razy dziennie.
Srebro używa się do:
* dezynfekcji ubrań, dywanów kanap, butów, zapewnia aseptyczność ubrań podłóg, łazienki, ubikacji
* Szeroko stosowane do kosmetyków, kremów.
* Używane do prania zapobiega przykrym zapachom.
* Podawane na skórę w postaci rozpylonej zapobiega przykrym zapachom,
* Stosowany na włosy wzmaga je i regeneruje, znika łysina i zakola.
* Stosowany miejscowo likwiduje ogniska zapalne, przy zranieniach dezynfekuje i przyśpiesza gojenie,
* Stosowany od dawna do konserwacji żywności, mleka sałaty, przetworów, chleba zup sosów itp.
* Do płukania jamy ustnej, zwalcza próchnicę, eliminuje przykry zapach.
* Można też spryskać koloidami srebra różnego rodzaju powierzchnie, w celu wyeliminowania nadmiaru bakterii i wirusów Toalety, mieszkania, biura, sklepy, solaria, siłownie, sanitariaty : umywalkę, wannę, brodzik, maszynkę do golenia a nawet szczoteczkę do zębów, czy wnętrze Naszej pralki (dodając łyżeczkę produktu w miejsce płynu do płukania tkanin), dywany i wykładziny, kanapy, sofy i fotele, owoce i warzywa, kwiaty, wnętrze butów, klimatyzację, powierzchnie łóżek w solariach

(pamiętajmy by użyć nano koloidu srebra, po solarium spryskując nim całe ciało), idealny jako anty perspirant, i wiele innych.

Blue Flower