Specyficzne Właściwości Dobrego  Srebra Koloidalnego + Uwagi :


Srebro Koloidalne zawiera jony srebra w postaci koloidu i w formie ORME. Dodatkowo zalecane jest Złoto ORME - jest niezbędne podczas przyjmowania Srebra Koloidalnego. Bez niego przy dłuższym przyjmowaniu następuje znaczące osłabienie działania Srebra Koloidalnego, wymagane jest pobudzenie układu oczyszającego i limfatycznego oraz wątroby. Następuje to poprzez uruchomienie układu nerwowego i bodźców sterujących organizmem.  Dzięki zawartości złota układ nerwowy przewodzi lepiej energię życiową oraz bodźce przez co reguluje funcjonowanie całego organizmu.
Cząsteczki srebra i złota można obserwować jedynie przez mikroskop elektronowy. Im mniejsza cząsteczka, tym lepsza jest skuteczność preparatu. Optymalna wielkość cząsteczek to 0,1 do 5 nm. Lata doświadczeń zaowocowały powstaniem bardzo unikalnej technologii umożliwiającej wytworzenie produktu bardzo wysokiej jakości. O jakości srebra świadczy nie tylko ogromna jego ilość (mg/litr) ale przede wszystkim jego rozdrobnienie (ppm) (ilość srebra/ilość roztworu), ponieważ skuteczne są tylko małe drobinki najlepiej pojedyncze atomy w postaci wysokospinowej zanurzone w roztworze wysoko-nasyconym. Srebro ma tendencje do zbrylania się co powoduje że przestaje być przyswajalne, dlatego cząsteczki muszą być elektrycznie naładowane, wtedy jony srebra odpychają się od siebie i nie następuje ich sklejanie, dlatego też muszą być zawieszone w wodzie która również posiada ładunki elektryczne czyli jest elektrolitem, który podtrzymuje potencjał elektryczny jonów a nie zabiera ich sama jonom srebra, co zapobiega ich sklejaniu, określa to tzw czynnik REDOX lub ORP, zapobiega on również utlenianiu srebra do tlenku srebra który nie jest pożądany. Taki proces jest możliwy TYLKO jeśli samą wodę podda się działaniu prądu głęboko przez długi czas i stanie się ona elektrolitem – zmieni się jej PH na kwaśny – przesycona zostanie atomami wodoru H+ zabezpieczającymi całość przed wniknięciem atomów tlenu O- do środka. Jest to proces podobny do ładowania akumulatora. Żeby zgromadził on odpowiednią ilość ładunków trzeba go ładować małym prądem przez długi czas. Wtedy „Dobrze” zapamięta informacje. Można go potraktować również przez krótki czas ogromną ilością informacji ale efekt będzie chwilowy a ilość informacji znikoma.
Podobnie rzecz ma się ze srebrem w postaci koloidalnej. Różni producenci nie znając właściwości srebra i metod właściwej produkcji w większości traktują go wysokim prądem przez ok. 30 min co powoduje wydarcie z elektrody gigantycznych cząsteczek o znikomym potencjale elektrycznym rozpuszczone w wodzie która również ma nietrwały potencjał elektryczny zanikający po ok. 30 min od wytworzenia. Działanie tak wytworzonego srebra jest znikome a czasami wręcz szkodliwe. Żeby miało ono jakikolwiek skutek trzeba je odrazu użyć, nie nadaje się do transportu ani do magazynowania na półkach sklepowych. Taki producent zazwyczaj mierzy zawartość srebra zaraz po jego wytworzeniu. Z tego powodu produkt sklepowy po pewnym czasie faktycznie zawiera ułamki zawartości srebra w drobnej postaci zadeklarowane na etykiecie, reszta srebra się zbryla. Takie srebro poddane ponownemu badaniu na zawartość srebra drobnego wykaże znaczne zmniejszenie ilości o ok. 20%  - 25 %  początkowej zawartości czyli straty rzędu 80% co świadczy o jego jakości, a badanie wskazuje na zawartość od 2-7 ppm realnie.
Dobre srebro poddawane jest wielostopniowej obróbce trwającej 7-8 dni. W tym czasie przygotowywana jest również woda głęboko destylowana (nie demineralizowana lub z kranu) dla „rozpuszczenia” w niej srebra. Proszę porównać czas trwania 30 min u innych producentów do 10.000,00 min u mnie. To ponad 300 razy dłużej. Przekłada się to oczywiście na jakość. Z tego powodu zawartość srebra jest ok. 50 razy większa przy całkowitym zachowaniu doskonałej jakości wyrobu. Proces zbrylania jest bardzo ograniczony ponieważ mieszanina ma duże nasycenie ładunków elektrycznych – jonów H+ przez co jest doskonałym anty-oxydantem – patrz woda żywa / woda martwa. Woda ta sama z siebie jest WYSOCE SKONDENSOWANYM  lekarstwem polecanym jako naturalny środek na wiele przypadłości.
Srebro Koloidalne dostarczane jest bardzo szybko co w przypadku srebra koloidalnego jest konieczne gdyż traci potencjał elektryczny i zaczyna się sklejać. Jest też również tani. Dla przykładu. W sklepie fiolka innego standardowego aptecznego srebra 180 ml o początkowej zawartości 9 PPM kosztuje min 30zł tzn. 150zł/litr. Z powyżej opisanych przyczyn oczywiste jest że takiego srebra trzeba użyć minimum 5 razy więcej niż dawkowanie podane na opakowaniu z powodów podanych powyżej. Stąd faktyczna jego cena wynosi 5*150zł = 750zł/litr. Z uwagi na panującą obecnie modę na srebro koloidalne rynek dosłownie został zalany różnymi produktami niskiej jakości. Często wytwarza się je z zanieczyszczonej wody de – mineralizowanej przefiltrowanej tylko zawierającej pierwiastki które wchodzą potem w reakcję ze srebrem wiążąc srebro atomowe tworząc szkodliwe związki jak np. chlorek srebra. Badając efekty działania srebra koloidalnego na moim organizmie zauważyłem oczyszczenie krwi z pasożytów potwierdzone nowoczesnym badaniem mikroskopowym – krew prawie każdego Polaka zawiera spore ilości różnego rodzaju drobnoustrojów i pasożytów.

 

Uwaga !!


* Srebro jest silnie gorzke co świadczy o głębokim rozpuszczeniu cząsteczek srebra - właściwość bardzo pożądana.
* Srebro Koloidalne zawiera srebro w postaci czynnej, dlatego intensywnie reaguje ze światłem zwłaszcza słonecznym oraz polami elektromagnetycznymi – prądem, magnesem.
1. Chronić przed bezpośrednim światłem przez dłużej niż 2-3 minuty, w tym czasie użyć.  Należy trzymać z dala od słońca i jakichkolwiek źródeł światła. Należy pamiętać że błony fotograficzne zawierają również jony srebra przez co  intensywnie reagują na światło. Światło wpływa na bardzo szybkie utlenianie srebra. Bezwzględnie należy srebro koloidalne przetrzymywać w ciemnym miejscu ponieważ szybko zmienia ono barwę z błękitnej na żółto - czerwono. Takie srebro zwłaszcza jeśli mocno zmieni kolor brązowo - brubatno należy używać tylko zewnętrznie. Lekki kolor żółtey srebra jest dopuszczalny zwłaszcza przy srebrze koloidalnym o dóżej gęstości,

Srebro zależnie od warunków zewnetrznych potrafi zmieniać kolory między błękitnym żółtym szarym a błękitnym.
2. Należy trzymać z dala od urządzeń elektrycznych i magnesów stałych - bezpośrednich pól elektromagnetycznych.
3. Po otwarciu opakowania zużyć w przeciągu 1 miesiąca ewentualnie przelać do mniejszego czystego szklanego pojemnika mniejszą nieplanowaną do zużycia w tym czasie ilość wlewając po brzegi tak, żeby nie było dużych baniek powietrza w środku i zakręcić w butelce owiniętej metalową folią z dala od światła i bezpośrednich pól elektromagnetycznych jak w oryginalnej butelce.

 

Blue Flower