Przepisy dotyczące Srebra Koloidalnego

 

 Według nowych przepisów w Unii Europejskiej nie można używać wewnętrznie ani zewnętrznie produktów zawierających nano-materiały w tym srebra i  złota koloidalnego. Jednakże spora ilość leków stworzono wyłącznie na jego bazie. W Stanach Zjednoczonych, Japonii i innych można stosować. Dopuszcza się jednak stosowanie wysokotoksycznych pestycydów (słodziki, polepszacze, konserwanty), wycofując witaminy B-17 (zapobiega rakowi), PP, suplementy, naturalne zioła. Podobna polityka w zeszłych wiekach poprzez wycofanie witaminy „C” (szkorgut, powikłania, anemie) spowodowała śmierć 200 milionów ludzi – to więcej niż pochłonęły I i II Wojna Światowa razem wzięte, oraz wielki głód w ZSRR z lat 20 tych. Z tego powodu Srebro Koloidalne nawet najlepsze jakościowo oficjalnie nie może być używane...
Oczywiście srebro używane jest od stuleci. Starożytni Rzymianie w przypadku epidemii mieli obowiązek stosować srebrne zastawy sztućców, brak takiej profilaktyki był karany mandatami. Żołnierze połykali srebrne monety co chroniło ich przez powikłaniami w i chorobami w przypadku zranień. Mleko z dodatkiem srebra spowalnia proces kwaśnienia. Od stuleci używane jest wewnętrznie i zewnętrznie, dodawane do maści kremów i innych wyrobów.

 Dlatego też:

* Koloid srebra nie jest lekiem,

* Nie jest suplementem,

* Nie jest żywnością,

* Nie leczy,

* Nie diagnozuje,

* Nie zapobiega chorobom,

* Nie do spożycia

 

* Srebro koloidalne to nie jest suplement, jednak uzupełnia niedobory śladowego pierwiastka srebra

Przepisy Unii Europejskiej
1. Od około 2 lat prawo Unijne zabrania rejestracji produktów zawierających nanokoloidy jako środki spożywcze . Do połowy Listopada 2014 można było sprzedawać i sugerować stosowanie wewnętrzne dla produktów zawierających srebro koloidalne.
2. Niestety w chwili obecnej nie możemy nikomu sugerować picia srebra gdyż zabrania tego prawo i tego NIE ROBIMY dlatego na etykiecie nie będzie informacji o użytku wewnętrznym ani zewnętrznym tego srebra.
3. Informujemy jedynie,  iż przy wytworzeniu tego produktu zachowano maksymalny poziom bezpieczeństwa !!!
Produkcją srebra zajmujemy się już wiele lat, mało tego sami go używamy !!!

Przyczyną była prawdopodobnie konkurencja dla firm farmaceutycznych produkujących antybiotyki, lub złej jakości srebro koloidalne, które w ostatnich latach pojawia się na rynku.
Poza Unią Europejską w większości krajach srebro koloidalne można stosować zarówno wewnętrznie jak i zewnętrznie.
Jeśli chcielibyście Państwo stosować srebro koloidalne wewnętrznie pomimo zakazu, proponuję sprawdzić, czy nie są Państwo uczuleni na srebro. Na wrażliwy obszar skóry wystarczy nanieść srebro poczekać na reakcję. Jeżeli nie pojawi się żaden odczyn lub podrażnienie, oznacza to, że nie mają Państwo alergii na srebro i mogą Państwo stosować dany środek.
Srebro nano koloidalne w medycynie współczesnej znane jest od ponad 1000 lat. Uznawane jest za naturalny środek i jest składnikiem leków.

Blue Flower