mydlarnia_znaczek.jpg* SREBRO KOLOIDALNEbombelki.jpg

* ZŁOTO KOLOIDALNE

* MIEDŹ KOLOIDALNA

*

 * * KRZEM (obowiązkowo) KOLOIDALNY - nowość  !! świetny

MONO-ATOMOWE,

OBOWIĄZKOWO – MOCNO JONOWE

WŁAŚCIWOŚCI KONCENTRATU

 

 

         zawartość pierwiastków minimum prawdziwe 150 PPM

 

Możliwość zakupu niektórych koloidów od

http://powrotdonatury.eu;       Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel.48 6231518

 

 

po więcej informacji o srebrze na

http://srebrokoloidalne.waw.pl;   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel.791295189

 

 

 

Tekst ten Nie jest opisem żadnego konkretnego produktu !!!!

 

1. Dlatego też Koloid srebra nie jest lekiem, nie jest suplementem, nie jest żywnością, nie leczy, nie diagnozuje, nie zapobiega chorobom, nie do spożycia.

2. Srebro - Złoto Koloidalne występuje naturalnie w przyrodzie i na co dzień wraz z żywnością spożywane jest przez ludzi i dostaje się do organizmów dlatego nawet dziecko go ma w sobie..

Uwaga !!

UWAGA Ze względu na zmiany przepisów Unii Europejskiej nie można używać wewnętrznie produktów zawierających Koloidy - Srebra i Złota czy Miedzi oraz Krzemu Koloidalnego. Jeszcze ok. 3 lat temu można je było używać wewnętrznie. Koloidy występują również w ogólnie stosowanej żywności. W wielu krajach świata można jednak je stosować.

Jednakże sporą ilość leków medycznych stworzono wyłącznie na jego bazie.

Jednak ja osobiście, oczywiście, piję Koloidy, używam wewnętrznie oraz płuczę usta.

Z przepisów unijnych wynika że żaden Koloid nie jest lekiem, nie jest suplementem, nie jest żywnością, nie leczy, nie diagnozuje, nie zapobiega chorobom, nie do spożycia.

Jednak Srebro– Złoto–Miedź-Krzem Koloidalny występują naturalnie w przyrodzie i na co dzień, wraz z żywnością, spożywane są przez ludzi i dlatego nawet dziecko ma je w sobie..

Srebro używane jest od tysiącleci, Rzymianie w przypadku epidemii używali srebrnych zastaw i sztućców, Żołnierze połykali srebrne monety co chroniło ich przez powikłaniami w przypadku zranień.

Przepisy Europejskiego Urzędu ds. Bezpieczeństwa żywności (EFSA) 1 stycznia 2010 roku

Zakazały wykorzystania krzemu organicznego do celów spożywczych. Przed tądatąbył on w pełni legalny. Krzem jest głównym budulcem człowieka.

Tekst ten nie jest poradą ani w jedzeniu czy piciu ani w leczeniu ani w diagnozowaniu ani w suplementowaniu. Nie sugerować się tym tekstem w żaden sposób przy podejmowaniu swojej decyzji. Jeśli się Państwo nie zgadzacie z zawartą tu wiedzą, proszę dalej nie czytać. Nie ponosimy odpowiedzialności za napisane tu treści. Zastrzega się kopiowanie fragmentu czy całości tekstu. Obowiązują przepisy unijne typu CC2.

Uwaga !!

  1. Chronić Srebro przed – prądem, magnesem, komórką, telewizorem, świetlówką, urządzeniami elektrycznymi.
  2. Bezwzględnie należy koloidy przetrzymywać w ciemnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym, przy niebezpośrednim świetle ekspozycja nie dłuższa niż 2-3 minuty.
  3. Po otwarciu opakowania zużyć w przeciągu dwóch tygodni, ewentualnie przelać do kilku mniejszych szklanych butelek (płukanych demineralizowaną wodą) nieplanowaną do zużycia ilość, wlewając po brzegi tak, żeby nie było powietrza w środku i zakręcić Nie Metalową – Plastikową nakrętką,. Nie używać metalowych łyżek ale szklane.
  4. Koloidy są silnie gorzkie co świadczy o dużej zawartości cząsteczek koloidu - właściwość bardzo pożądana.
  5. Ze względu na prawdziwe stężenie Srebro może być lekko szare lub lekko żółte lub lekko brązowe, miedź zielona, krze czerwony a złoto żółte - to naturalny proces, świadczy o stężeniu pierwiastka. Miedź może być lekko zielona. Złoto żółte, Krzem lekko brązowy.

Koloidy

Koloidy nie osłabiają wątroby ani nie podrażniają układu pokarmowego. Podczas kilkuset letnich badań nad koloidai, nie zaobserwowano skutków ubocznych. Koloidy nie osłabiają wątroby ani nie podrażniają układu pokarmowego. Działają w sposób inteligentny. Srebro Złoto Krzem i Miedź są niezbędne do funkcjonowania organizmu.

Czym jest Srebro Koloidalne

Z wiedzy ogólnej wiadomo, że Srebro Koloidalne Działa podobnie jak antybiotyk, jednak antybiotykiem nie jest. Jest nietoksyczne, bezpieczne i nie powoduje negatywnych skutków ubocznych. Srebro zabija 650 szczepów bakterii, Zabija wirusy, i niesymbiotyczne pasożyty jednokomórkowe. Występuje naturalnie w żywności więc można powiedzieć że również dzieci spożywają srebro wraz z żywnością. Przez swoją JONOWOŚĆ samo wyszukuje Szkodliwe Zarazki w organizmie i tylko TE usuwa. Oddziałuje tylko na chore komórki. Tym różni się od antybiotyków, które wyniszczają florę bakteryjną. Zachowuje przy życiu dobre, ochraniające organizm mikroorganizmy. Srebro działa w sposób inteligentny - nazywane jest „inteligentnym”. Srebro Złoto Krzem i Miedź są niezbędne do funkcjonowania układu odpornościowego czy życia w ogóle, bez nich organizm nie jest w stanie funkcjonować. Srebro tworzy „drugi” system immunologiczny wspomagający nasz naturalny, który w tym czasie zajmuje się pilniejszymi pracami. Działa silnie przeciwzapalnie. Jest skuteczne na przeziębienia, katar, kaszel, grype, angine, zapalenia gardła, zatok, oskrzeli, płuc i innye infekcje bakteryjne. Pomaga regulować trawienie, goji zakażone rany. Polecane jest przez dentystów jako płyn do płukania ust oraz stanów zapalnych dziąseł i zębów - zwalcza próchnicę, oparzenia (w tym słoneczne), trądzik, wysypkę, swędzenie skóry, opryszczkę, brodawki miękkie skóry, zmiany skórne, infekcje uszu i oczu, ostre zapalenie spojówek (bolące czerwone oczy), grzybice skóry, ospę wietrzną, zapalenie skóry, otwarte rany i skaleczenia, łuszczycę, boleriozę, wypadanie włosów i pękanie naczyń krwionośnych

MOJE WYŁĄCZNE stosowanie Koloidów: - Sposób użycia -dawkowanie:

Ja Osobiście Srebro Koloidalne stosuję zarówno wewnętrznie i na skórę, używam do płukania gardła, jamy ustnej, zatok, oraz jako składnik lewatywy. Bezpośrednio przed zażyciem rozpuszczam w połowie szklanki wody demineralizowanej lub destylowanej. Srebro nierozpuszczone w wodzie jest oczywiście nieszkodliwe ale jego stężenie może wywołać u mnie bóle brzucha. Osobiście zawsze bacznie obserwuję działanie środka i w przypadku działań niepożądanych przestaję go używać lub zmniejszam ilość. Stosuję przed lub pomiędzy posiłkami kiedy wchłanialność jest największa, trzymam jak najdłużej w jamie ustnej i odczekuję minimum 15 minut do wchłonięcia, następnie piję Miedź i czekam 15 minut potem Złoto i czekam 15 minut i Krzem, Nie zajadam. Nie zapijam. Nie używam do Srebra / Złota metalowych przedmiotów. Stosując na sobie zauważyłem, iż w przypadku ostrej choroby pomagają mi osobiście DUŻE dawki. Zwiększam je stopniowo obserwując działanie. Srebro Koloidalne stosuję przez maksymalnie 2 miesiące w miarę potrzeb. Bez potrzeby go nie używam. Po upływie tego czasu robię kilkudniową przerwę.

Wyliczono dla osoby ok. 80 kg wagi czyli Mnie

- profilaktycznie i dla podniesienia witalności: do 2 nakrętek dziennie (ok. 5-10 ml);

- przy nagłych zapaleniach, ostrych przeziębieniach, infekcjach i grypie: cztery razy dziennie po 30 ml (kieliszek). Niektórzy lekarze zalecają 4-5 razy dziennie po 50ml przez pierwszy dzień, potem połowę, połowę połowy itp. w kolejnych dniach. Jak najszybsze zastosowanie wywołuje najlepszy skutek, potem działa słabiej.

- przy ostrych schorzeniach przewlekłych: dwa razy dziennie 3 nakrętki (3x20-40 ml); przez pierwszy tydzień

- kiedyś miałem bardzo zaawansowaną BORELIOZĘ stosowałem duże dawki powtarzane dwa trzy razy dziennie (około 0,5 litra / tydzień – jedna butelka/ 7 dni) a kuracja trwała 3*45 dni - półtora miesiąca z przerwami 14 dni.

Backup of dawkowanie

Rozkład dawek sprawdzonych Wyłącznie!!! na Mnie - Uwaga Nie sugerować się

To srebro jest rewelacyjne i bardzo skuteczne. Zawsze działa natychmiastowo, ze świetnym rezultatem. Kuruje u Mnie stany gorączkowe i zapalne szybko, nie dłużej niż 4-6 godzin - Zawsze. Odtąd zapominam o ciągnących się dwa tygodnie chorobach.!!! Czas do wykurowania liczy się mnożąc dwa razy czas od rozpoczęcia do podania.

Zaczynam od małych ilości. Potem zwiększam obserwując reakcję ciała, W przypadk

 

u negatywnych reakcji zmniejszam lub zaprzestaję. (W tym czasie przez pierwsze 1-2 dni może zaistnieć intoksykacja – pierwsza faza jest zanieczyszczeniem ciałami usuwanych mikroorganizmów). Kiedy chwilowe pogorszenie ustąpi - kontynuuję. Jednak gdy pogorszenie pojawi się ponownie – odkładam i nie używam więcej! Kiedy reakcje są pozytywne stopniowo zwiększam ilość do opisanych powyżej. W końcowej fazie zmniejszam ilość stopniowo, Staram się nie zaprzestawać używania nagle, lecz stopniowo zmniejszam częstotliwość i ilość. Osobiście raczej rozpuszczam swoje koloidy wodą w stosunku 1: 4 wodą destylowana, Backup of oczyszczanie zaśmiecaniedemineralizowana, (5 litrów w supermarkecie za ok. 3-5 zł), bezpośrednio przed użyciem, Nie polecam wody z kranu czy mineralnej w butelkach plastikowych. Kiedy sam choruję, ilość ustalam sobie indywidualnie, nawet 50-100ml dwa do czterech razy dziennie w początkowej fazie choroby, potem stopniowo zmniejszam do raz dziennie. Przy przeziębieniu albo stanach zapalnych nie przekraczam siedmiu dni stosując duże dawki, potem wracam do profilaktycznych dawek. Kiedyś miałem bardzo zaawansowaną BORELIOZĘ i uzdrowiłem się dużymi dawkami powtarzanymi dwa razy dziennie (około 0,5 litra / tydzień – jedna butelka/ 7 dni) a kuracja trwała 3 razy po 35 dni - z przerwami dwu tygodniowymi. Pomogło mi na bardzo ciężki stan boreliozy, wtedy kręciło mi się w głowie i nie mogłem chodzić z bólu nóg i stawów. Kiedy miałem lekką boreliozę stosowałem jedną butelkę 0,5 litra srebra na 1,5-2 tygodnie. W przypadku zapalenia oka (jakby piasek w oku, czerwone oko, ropa) – piłem przez 7 dni 2 razy dziennie duże dawki a objawy ustąpiły po 2-4 dniach, kontynuowałem zmniejszając stopniowo jeszcze przez dodatkowy tydzień. W przypadku wirusowego zapalenia płuc ciągnącego się 1,5 roku wypiłem jednorazową dawkę pół szklanki i choroba zaniknęła, była ona też powiązana z zagrzybieniem mojego organizmu. Dodatkowo Piłem codziennie Złoto naprzemiennie ze Srebrem co podwaja działanie Srebra, pobudza organizm do życia i gwałtownej odnowy. Złoto jest wręcz konieczne, samo w sobie ma silne właściwości bakteriobójcze.

Osobiście stosuję zewnętrznie i wewnętrznie, - przepisy zabraniają wewnętrznie.

Pamiętamy że - NEFRETETE kąpała się w złocie. Ja Srebro Koloidalne stosuję przez nan

 

oszenie preparatu na skórę przy pomocy okładów, rozpylacza (sprayu) lub po prostu polewając zmienione miejsce na skórze kilka razy dziennie.

  • Do płukania ust. Rewelacyjnie i błyskawicznie –usuwa próchnicę, w ok. 6 godzin, zwalcza , zgożel pod zębową, stany zapalne, przykry zapach. Nie wyrywaj zębów, to tylko stan zapalny! Palców przecież nie ucinasz..
  • Stosowany miejscowo likwiduje ogniska zapalne, przy zranieniach dezynfekuje i przyśpiesza gojenie,
  • Dezynfekuje ubrania, dywany, kanapy, buty, zapewnia aseptyczność ubrań, podłóg, łazienki, ubikacji, maszynek do golenia a nawet szczoteczki do zębów, owoców i warzyw, do konserwacji żywności, mleka sałaty, przetworów.
  • Szeroko stosowane do kosmetyków, kremów, Stosowane na włosy wzmaga je i regeneruje, znika łysina i zakola.
  • Podawane na skórę w postaci rozpylonej zapobiega przykrym zapachom,

Ciekawe – co jest przyczyną 90% chorób??

Z doświadczenia widzę że 90 % chorób jest spowodowanych zarażeniem pasożytami, Ktoś mądrze napisał: „Chcesz wiedzieć na co jesteś chory najpierw usuń pasożyty a potem sprawdź pozostałe objawy.” Pasożyty bowiem powodują zniszczenie systemu odpornościowego poprzez podniesienie PH , zakwaszenia organizmu, posiew bakteryjny i grzybiczy, oraz zatkanie układu odpornościowego czyli marskość wątroby i stan zapalny całego przewodu pokarmowego i układu wydalniczego, co powoduje zalanie organizmu odpadami i elementami przemiany materii, które zalegają w organizmie i powodują powstanie raka, wylewy, oraz poważne rozstrojenie wszystkich układów i systemów. Konieczny jest w tym wypadku częsty POST (naprawa i odbudowa) oraz zmiana diety na mało mięsną mało, mączną, mało cukrową ze zwiększona ilością świeżych warzyw i owoców.

Jak działa

 

Złoto Koloidalne

Złoto Koloidalne działa na układ mózgowo–rdzeniowy (bóle migrenowe, padaczka, Aidsheimer, Down, - przeciw wylewom, chorobom psychicznym i psychosomatycznym), Srebro jest pierwiastkiem stricte cielesnym, złoto również działa na ciało ale też na wyższy układ mózgowo-rdzeniowy, psychikę i świadomość. Złoto ma uzupełniające działanie antybakteryjne podobnie jak Srebro, chociaż na Syberii to właśnie Złoto jest szeroko używane zamiast antybiotyków. O ile Srebro ma działanie PASYWNE (zabija mikroorganizmy) i działa na ciało o tyle Złoto jest dużo bardziej Aktywno-Regulacyjno – Pobudzające, – Uruchamia Procesy Naprawcze – również DNA. Dlatego Złoto zaleca się stosować naprzemiennie ze Srebrem. Złoto działa do głębi na korzenie chorób. Podnosi świadomość, witalność i uruchamia układ immunologiczny, Uzdrawia zaburzenia pracy serca, czynność gruczołów, potencji, choroby funkcji mózgu i układu nerwowego, bóle kręgosłupa, reumatyzm, migreny. Działa na poziomach emocjonalnych - nałogi, alkoholizm, uzależnienia od narkotyków, otyłość, strach, problemy z koncentracją, pamięcią, smutek, chroniczne zmęczenie, depresja, melancholia, fobie, rozpacz, frustracja, sens życia. Uwydatnia cele i pokazuje rozwiązania. Rzeczywiście to działa - sprawdziłem osobiście- więcej widzę, jednak pracę uzdrowienia wykonuję sam, dzięki złotu, w spokoju i systematycznie. Jest ono nieodzowne do życia. W suchej masie tkanki mózgowo – rdzeniowej jest go 3-5% by impulsy nerwowe mogły płynąć. Jego brak powoduje choroby, zniechęcenie, ospałość ,brak radości, szczęścia - śmierć. Cywilizacja i rozwój agresywnego chemicznego rolnictwa spowodował, że obecnie gleby rolnicze nie zawierają Złota czy Srebra, przez co jest ich niedobór. Dlatego koniecznie dostarczam organizmowi wysoko gatunkowego pierwiastka Złota w wystarczającej ilości. Impulsy nerwowe docierają do komórek przekazując im rozkaz życia, zdrowia i działania, czego odpowiedzią jest gwałtowne zdrowienie, wyregulowanie -odmłodzenie organizmu. Odradzają się komórki i całe układy – również komórki nerwowe uznane za nieodnawialne! Znika chroniczne osłabienie organizmu i przewlekłe choroby fizyczne i psychiczne, depresje, zniechęcenia, braku sensu i celu .

MIEDŹ - KOLOIDALNA

 

podstawowy środek przeciwko grzybicom, Ważne!!

Ogłoszono ogólnoświatową pandemię grzybicza - medical journal.

Posiada właściwości antygrzybicze, antybakteryjne, przeciw pasożytnicze, bakteriobójcze a w ciele jest częścią składowąwielu systemów.. Tworzy układ krążenia i krew, umożliwia wymianę tlenową, uaktywnia przyswajanie witaminy C, działania hemoglobiny, syntezę żelaza, żelazo nie może bez miedzi wbudowywaćsięw cząstki hemoglobiny – czerwonych krwinek krwi roznoszących tlen po organizmie. Jest niezbędna w wielu procesach. Działa przeciw wylewom, udarom mózgu,. „Medical Żurnal” ogłosiło „światową pandemię grzybiczą” z powodu braku Miedzi w organizmie. Miedź Koloidalna doskonale reguluje „balans wapniowo krzemowy”. Wpływa na: przewlekłe problemy laryngologiczne - zatoki -zatkany wiecznie nos (niekontrolowany rozrost grzybic spowodowany dietą mączną i zakwaszeniem), bakterie, niektóre pasożyty, alergie (zanieczyszczenie organizmu), anemie, migrey, osteoporozę, choroby układu krążenia, zaburzenia układu nerwowego, tzw zły cholesterolu zaburzenia oddychania tkankowego, poprawę wyglądu skóry i włosów, eliminowanie przewlekłych grzybic skórnych, wyprysków, zwalczanie owrzodzenia skórnego, zwalczanie wolnych rodników, a tym samym zapobiega procesom starzenia. Jest potrzebna do tworzenia białka i niezbędna jako budulec substancji tłuszczowych w mózgu, wpływa na syntezędopaminy (układ nerwowy), oraz na regeneracjętkanki poprzez syntezękolagenu i elastyny. Niedobór miedzi powoduje zaburzenia w procesach oksydacyjno-redukcyjnych, które objawiająsiężnymi chorobami, jak np. anemia, ograniczenie wzrostu i płodności, zaburzenia sytemu nerwowego (migreny), choroby układu krążenia, osteoporoza. Koloid Miedzi ma znakomitezastosowanie równieżjako składnik dezodorantów, gdyżredukuje nadmierną potliwośći eliminuje przykry zapach rozkładu potu.

KRZEM -silnie działając całościowo eliminuje choroby u źródeł .

Od około 40 roku życia niezbędna jest suplementacja Krzemem.

* Krzem to życie. Krzem to młodość. Krzem to zdrowie. Krzem tworzy i ożyw

 

iający cały świat. Jego zawartość w organizmie człowieka to naturalny klucz do zdrowia. Około 70 pierwiastków nie jest przyswajalnych z powodu braku krzemu. Decyduje o życiu lub śmierci - wszystkich czynnościach w ciele człowieka na poziomach elementarnych. Wiek człowieka przyjęto oceniać na podstawie ilości krzemu. Jeżeli jego ilość nie jest uzupełniana - życie zamiera. W jednym z wywiadów dla „Live Extention” dr Ravin Jugdaohsingh ze szpitala St. Thomas Hospital w Londynie stwierdził: „krzem powinien być głównym składnikiem w ludzkiej diecie, jednak jego ilość zastraszająco zmalała .

* Krzem to najważniejszy pierwiastek w ciele człowieka jest go UWAGA ok. 30% dla porównania węgla jest jedna tysięczna część tego 1/1000. Można powiedzieć że jesteśmy zdecydowanie tworem krzemowym a nie węglowym. Zaraz po pasożytach jego niedobory stanowią podstawową przyczyną większości chorób. Pasożyty pożerają krzem w pierwszej kolejności usuwając go z organizu budują swoje ciała, a prawie 100 % populacji jest zapasożycone.

* Krzem ogłoszono przełomem w dziedzinie oddziaływania na nowotwory. Doskonale likwiduje nowotwory raka od pierwszej do trzeciej fazy rozwoju. powoduje ponad 95% prawdopodobieństwo likwidacji nowotworu. W każdym stadium daje pozytywne rezultaty zwłaszcza przy współudziale srebra miedi i złota Koloidalnego.

* Niezbędny do ujędrniania i uelastyczniania tkanek i układów zapobiegając pękaniom i stanom zapalnym (gromadzeniem się kancerogenów rakowych). Brak krzemu można przyrównać do sparciałej dętki, która pęka w wielu miejscach powodując przewlekłe choroby jednakże nasycenie krzemem przywraca funkcjonowanie przeogromnej części ludzkiego organizmu.

* Deficyt krzemu to poważna choroba. Cyt. ”Niedobór krzemu w organizmie doprowadza do takich schorzeń jak Arterioskleroza i jej następstwa – nadciśnienie, miażdżyca tętnic, epilepsaja, zwapnienie tkanek miękkich, arytmia serca, wylew, zawał, zapalenie wątroby, rak, grypa, czy reumatyzm, zwyrodnienie stawów i kręgosłupa, choroby skórne łuszczyca, zmarszczki , i zaburzenia psychiczne, przedwczesnej śmierci, zapobiega zwiotczeniu s

 

kóry

* Likwiduje Candide, Stabilizuje ilość bakterii grzybów i pasożytów,

* Cukrzyca to 60% brak ilości potrzebnego organizmowi krzemu

* Rak to 65% brak ilości potrzebnego organizmowi krzemu 

* HCV przy braku krzemu 70% potrzebnej dawki

* Wylew i zawał przy 80% potrzebnego organizmowi krzemu,

* Niezbędny do funkcjonowania tarczycy grasicy, nadnerczy, przysadki, płuc, mięśni i krwi.

* Wypiera wapno – uelastyczniając tętnice i naczynia likwiduje poważne choroby – osteroporozę (zmniejszony prześwit naczyń krwionośnych czyli zatkane naczynia wieńcowe, wymusza zwiększone obciążenie serca)

* Buduje miękkie struktury– tkanek łącznych, ścięgien, naczyń krwionośnych i układu trawiennego oraz okostnej, chrząstek.

* Krzem tworzy tkankę łączną i chrząstkę, podtrzymuje aktywność hormonalną oraz przeciwdziała zbieraniu się w organizmie toksyn.

* Odtruwa organizm - Krzem jako jeden z niewielu wydala metale ciężkie.

* W miejscach zranień jego ilość wzrasta 100 krotnie. W miejscach złamań kości, zerwań więzadeł, przy tworzeniu się włókien kolagenowych oraz intensywnym rozroście komórek zawartość krzemu zwiększa się pięćdziesięciokrotnie”

* Krzem odpowiada za komunikację z mózgiem Przewodzi bodźce sterujące dla tkanek i narządów.

Jest podstawą każdego życia. Brak krzemu powoduje zatkanie naczyń i układów łamliwym wapnem i z braku elastyczności w konsekwencji ich pękanie. Pęknięcie naczyń powoduje przedostawanie się ich treści (również treści jelit - odchodów) do tkanek, co powoduje

 

długotrwałe stany zapalne (posiewem bakteryjnym) a w konsekwencji ogniska rakowe (wysypiska śieci). Krzem jest niezbędna dla właściwej aktywności enzymów uczestniczących w procesach oddychania komórkowego, tworzenia naczyń krwionośnych oraz prawidłowej pracy układu odpornościowego. Objawy niedoboru Krzemu: * nadmierne pękanie naczyń krwionośnych, * łamliwość paznokci, * zaburzenia pracy serca, * zaburzenia koncentracji uwagi, * drętwienie kończyn (niedotlenienie naczyń wieńcowych-końcówek tętnic), * uczucie mrowienia rąk i nóg (brak ukrwienia), * spadek odporności, zwiększona podatność na zakażenia. Niekontrolowanych rozrostów grzybic.

Około 30 % ludzkiego ciała to ciało krzemowe. Jest on podstawowym pierwiastkiem budującym większośćsystemów i układów równieżw procesach funkcjonowania i sterowania organizmu. Ujędrnia i uelastycznia tkanki i układy zapobiegając pękaniom i stanom zapalnym. Nasycenie krzemem przywraca funkcjonowanie ogromnej części ludzkiego organizmu. Brak krzemu można przyrównaćdo sparciałej dętki, która pęka w wielu miejscach powodując wylewanie siętreści naczyń. Na miejscach wylewów zagnieżdżająsiębakterie i grzyby tworząc toksyczne składowiska odpadów swojej przemiany – to przerzuty –ogniska raka który organizm musi natychmiast usunąć. Cholesterol (to doraźny kit organizmu)- w tym przypadku zwiększona jego ilość jest korzystna. Trzeba natychmiast dostarczyćdużej ilości krzemu by nie następowały dalsze pęknięcia, by przywrócić elastycznośćtkanek a organizm miał szansę usunąć zanieczyszczenia (raka). Moim zdaniem stosowanie chemioterapi na tym etapie nieodwracalnie uszkadza układ odpornościowy uniemożliwiając samonaprawę, przez co utrwala nieodwracalnie stan rzeczy do tej pory w pełni możliwy poprzednio do naprawienia!! – pogłębiając tylko istniejący stan rzeczy. Skuteczność cheioterapii spadła bowiem z 3% oficjalnie do 1,5%. Należy zatem głęboko się zastanowić nad zastosowanie tej metody. U wielu ludzi, rak wielokrotnie pojawia się i znika w czasie życia jeśli damy organizmowi szansę poradzić sobie samemu. Krzem więc stanowi doskonałąochronęprzed miażdżycą – chorobąukładu krążenia, która często prowadzi do zawału, wylewów, nadciśnienia. Analizy składu zdrowych naczyńkrwionośnych i tych objętych znacznymi zmianami miażdżycowymi pokazały jednoznacznie, że w chorych naczyniach poziom krzemu był niższy. Krzem, zapewniający elastycznośćścianek naczyńi odpowia

 

dający za komunikacjęz mózgiem dotyczącąrozszerzania i zwężania naczyń, jest zastępowany przez wapń. Problemy skórne wynikające z niskiego poziomu krzemu pociągają za sobą łuszczycę. osteoporozę; miażdżycę.

Krzem i usuwanie toksyn - odtruwanie organizmu

Krzem usuwa z komórek toksyczne metale ciężkie i toksyny, poprawia kondycjętkanki łącznej, wzmacnia zdolnośćobronną organizmu przeciw zakażeniom, zwiększa wytrzymałośćtkanki kostnej i zapobiega przedwczesnemu starzeniu

organizmu człowieka. Likwiduje podrażnienia i stany zapalne na skórze, poprawia wygląd skóry, zapobiega przedwczesnemu zwiotczeniu skóry.

zawartość pierwiastków

prawdziwe 150 PPM

Materiał zastrzeżowny do rozpowszechniania / kopiowania w całości bez możliwości dokonywania zmian bez wiedzy autora

 

 

Zdrowie w PIGUŁCE - Zależność - Oczyszczania / Zanieczyszczanie

 

Drodzy Państwo. Moim osobistym zdaniem większość chorób jeśli nawet wszystkie pochodzą z zanieczyszczenia organizmu. Rodzimy się Zdrowi i Oczyszczeni, potem w trakcie życia systematycznie zanieczyszczamy się powodując spadek sił życiowych i sił odnawiania i regeneracji organizmy które wydatkowane są zamiast na naprawę marnowane są na np. Trawienie lub wykonywanie powtarzalnych nie potrzebnych czynności. Oczywiście należy pamiętać że od starożytności wiedziano o obowiązku chociażby Okresowego Oczyszczania organizmu – stąd we wzszystkich religiach jest wprowadzony tzw „Święty POST” który jest obowiązkowy by utrzymać zdrowie i długowieczność..

http://powrotdonatury.eu;       Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel. 48 6231518

http://srebrokoloidalne.waw.pl;   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel. 791295189

 

 

zawartość pierwiastków  minimum prawdziwe 150 PPM

Materiał zastrzeżowny do rozpowszechniania / kopiowania w całości bez możliwości dokonywania zmian bez wiedzy autora ©

Na podstawie własnych spostrzeżeń i badań oraz informacji oraz materiałów z internetu oraz opisanych w przypisach i bibliografii. Nie stanowią one opisu żadnego konkretnego produktu

 

Bibliografia:

1. LEK. MED. WOJCIECH GZIUT SREBRO KOLOIDALNE, NATURALNY ANTYBIOTYK

2. Srebro koloidalne jako lek - Zdrowy antybiotyk Werner Kuhni Walter von Holst

3. Dr Josef Pies SREBRO KOLOIDALNE Rewolucja w leczeniu

 

Blue Flower