Jak działa MIEDŹ KOLOIDLANA

 

MIEDŹ - KOLOIDALNA– podstawowy środek przeciwko grzybicom, Ważne!!

Ogłoszono ogólnoświatową pandemię grzybicza - medical journal.

Posiada właściwości antygrzybicze, antybakteryjne, przeciw pasożytnicze, bakteriobójcze a w ciele jest częścią składową wielu systemów.. Tworzy układ krążenia i krew, umożliwia wymianę tlenową, uaktywnia przyswajanie witaminy C, działania hemoglobiny, syntezę żelaza, żelazo nie może bez miedzi wbudowywać się w cząstki hemoglobiny – czerwonych krwinek krwi roznoszących tlen po organizmie. Jest niezbędna w wielu procesach. Działa przeciw wylewom, udarom mózgu,. „Medical Żurnal” ogłosiło „światową pandemię grzybiczą” z powodu braku Miedzi w organizmie. Miedź Koloidalna doskonale reguluje „balans wapniowo krzemowy”. Wpływa na: przewlekłe problemy laryngologiczne - zatoki -zatkany wiecznie nos (niekontrolowany rozrost grzybic spowodowany dietą mączną i zakwaszeniem), bakterie, niektóre pasożyty, alergie (zanieczyszczenie organizmu), anemie, migreny, osteoporozę, choroby układu krążenia, zaburzenia układu nerwowego, tzw zły cholesterolu zaburzenia oddychania tkankowego, poprawę wyglądu skóry i włosów, eliminowanie przewlekłych grzybic skórnych, wyprysków, zwalczanie owrzodzenia skórnego, zwalczanie wolnych rodników, a tym samym zapobiega procesom starzenia. Jest potrzebna do tworzenia białka i niezbędna jako budulec substancji tłuszczowych w mózgu, wpływa na syntezę dopaminy (układ nerwowy), oraz na regenerację tkanki poprzez syntezę kolagenu i elastyny. Niedobór miedzi powoduje zaburzenia w procesach oksydacyjno-redukcyjnych, które objawiają się różnymi chorobami, jak np. anemia, ograniczenie wzrostu i płodności, zaburzenia sytemu nerwowego (migreny), choroby układu krążenia, osteoporoza. Koloid Miedzi ma znakomite zastosowanie również jako składnik dezodorantów, gdyż redukuje nadmierną potliwość i eliminuje przykry zapach rozkładu potu.

 

 Istnieje przesąd, że srebro koloidalne zabija grzyby i to duże. Sprawdziłem,, nie do końca jest to prawda w bezpośredni sposób. Wprawdzie Srebro oczyszczając ciało z mikroorganizmów jedno i mało komórkowych zmienia środowisko na bardziej odporne na działanie grzybic, a przez to w pośredni sposób likwiduje możliwość rozrostu grzybów, jednakże w bezpośredni sposób nie wpływa na grzyby zwłaszcza duże.

Widząc relację pomiędzy mikroorganizmami w ciele jako wieczną walkę między nimi o zasoby między bakteriami wirusami i grzybami. Zachowują one wzajemny balans. Jeśli poprzez działanie antybiotyków wybije się bakterie to TRZEBA się spodziewać że na ich miejsce wejdzie ich konkurencja - uzupełnienie - Grzyby. co z kolei spowoduje niekontrolowany rozrost grzybów..  Problem polega na tym że obecnie antybiotyki zabijające bakterie stosuje się prawie zawsze nawet nie przy chorobie, ale profilaktycznie przed chorobą, wyniszczając zarówno złe jak i dobre mikroorganizmy.

Tworzy się tym sposobem eldorado dla grzybic..

O ile jak wiemy grupa środków antybakteryjnych to antybiotyki o tyle zadam Państwu pytanie na znajomość zagadnienia kwestii walki z grzybami a mianowicie jak nazywa się GRUPA środków anty grzybicznych. Nie chodzi mi tu o próbę wymienienia jakiegoś konkretnego środka na jakieś konkretne grzyby.. OGÓLNIE. Jeśli to pytanie stanowi problem sugeruje to nikłą znajomość tematu,,. Takie też będzie prawdopodobnie zwrócenie uwagi na grzyby i na całe zagadnienie Grzybic..

Moim zdaniem obecnie bowiem spora część chorób to grzybice wynikające ze złej mącznej diety (mąka to 50-70% nie słodkich cukrowców- pożywienie dla grzybów) i z zanieczyszczeń związanych z odpadami przemiany materii grzybów w ciele..

Jeśli chcecie państwo sprawdzić fachowość medyka warto mu zadać takie pytanie..

 

Oczywiście trzeba zdać sobie sprawę z faktu, iż grzyby w organizmie są niezbędne.. np. Candida wykonuje ważne funkcje życiowe, iż bez nich nie ma zdrowego organizmu.. Jednakże problemem jest ich przerost.  Powodujący łuszczycę, alergie, stałe osłabienie itd. . Jak więc ustalić zdrową granicę?

Pamiętamy z wykładów , że poziom mikroorganizmów zależy bezpośrednio od PH organizmu, ono jednak w bezpośredni sposób zależy od zanieczyszczenia, a ono zależy od rodzaju i ilości pokarmu..

Najbardziej toksyczne jest mięso (ogłoszone przez WHO niedawno za pierwszą przyczynę chorób i zgonów), następnie odrzucamy zbyt duże ilości wysoce przetworzonych pokarmów, następnie ograniczamy wyroby mączne i kasze pozostawiając jeszcze przez jakiś czas nabiał i białe sery. Podstawą pożywienia stają się jeszcze gotowane warzywa i owoce, masło jajka biały ser orzechy i dobre oleje np. z firmy (NAJMAR - sprawdzone). Wtedy jemy już zdecydowanie mniej, ale lepiej. Z czasem przechodzimy na SUROWE nie gotowane pokarmy wprowadzając i wydłużając posty , oczyszczając nerki wątrobę oraz jelita (lewatywy). Z czasem przechodzimy na weganizm czy frutanizm.  Wraca zdrowie i energia życiowa.. ciało się regeneruje, znikają wszelkie choroby..

Z czasem coraz częściej spotyka się osoby które szły przed nami być może bretarian czyli tzw niejedzących lub odżywiających się pranicznie np: VENI Love&Light (sprawdzone..)

 

 

Blue Flower