Witam Państwa

 

Przez kilka lat czytałem wiele, wiele też eksperymentowałem i poszerzałem horyzont lepszego jutra mojego i mojej rodziny. Dzięki uporowi w dążeniu do celu stworzyłem Srebro Koloidalne na bazie maksymalnie czystego srebra, która pomaga wzmacniać mój organizm oraz go rozświetlać. Niech światło pomaga nam rozwinąć skrzydła miłości i zrozumienia nas i bliskich nam osób.

Będąc synem obojga rodziców lekarzy chorowałem przewlekle. Mimo troski, spostrzegłem bezradność i brak skuteczności stosowanych narzędzi medycznych wobec mnie. Jako świadomy człowiek - inżynier postanowiłem samemu znaleźć rozwiązanie. I udało się.  Obecnie jestem zdrowy, zmieniłem dietę, systematycznie poszczę i oczyszczam organizm z zanieczyszczeń fizycznych oraz zmieniam nieskuteczne utarte społeczne nawyki i normy zachowania światopogląd. Zaowocowało to radością miłością obfitością i spokojem.

 

 

 

Stronę sporządzono na podstawie własnych spostrzeżeń i badań oraz informacji oraz materiałów z internetu oraz opisanych w przypisach i bibliografii. Nie stanowią one opisu żadnego konkretnego produktu
Bibliografia:
1. LEK. MED. WOJCIECH GZIUT SREBRO KOLOIDALNE, NATURALNY ANTYBIOTYK
2. Srebro koloidalne jako lek - Zdrowy antybiotyk Werner Kuhni Walter von Holst
3. Dr Josef Pies SREBRO KOLOIDALNE Rewolucja w leczeniu

 

 

Blue Flower