poduszka1a.jpg

 

poduszka2.jpg

 

 

Akumulator Orgonu

 

 

 Poduszka orgonowa

wymar 40cm*40cm

 

 

 

 

 

    Mam zaszczyt przedstawić Państwu urządzenie stosujące najnowsze odkrycia w dziedzinie energii i użycia jej w zbawiennym oddziaływaniu na organizm ludzki i na jakość życia i zdrowia.
Przez kilka lat czytałem wiele, wiele też eksperymentowałem i poszerzałem horyzont lepszego jutra mojego i mojej rodziny. Dzięki uporowi w dążeniu do celu stworzyłem urządzenia orgonowe, które pomagają wzmacniać mój organizm oraz go rozświetlać. Niech światło pomaga nam rozwinąć skrzydła miłości i zrozumienia bliskich nam osób.

Orgon to energia wypełniająca przestrzeń nazywana także energią życiową, czi , praną tachion itp. Jest ona życiem w czystej postaci. Jej przepływ powoduje że organizm żyje, rozwija się regeneruje, leczy i jest młody. Taki człowiek jest radosny , szczęśliwy pełen energii do życia, pełen zapału i dynamizmu a ciało jego jest przykładem zdrowia i długowieczności. Jest więc niezbędna do funkcjonowania żywego organizmu, a jego witalność jest więc w bezpośredni sposób uzależniona od jej przepływu. Im większy przepływ tym pełniejsze jest życie zarówno na poziomie fizycznym jak i emocjonalnym. Dlatego należy dbać o stałe zasilanie tą energią.
Ćwiczenia fizyczne pobudzają tą energię, zdrowa żywność zawiera tą energię nagromadzoną w roślinach, odżywcze otoczenie i przyroda zapewnia jej stały dopływ
Od starożytności ludzie wiedzą że ona istnieje, przez co istnieje wiele metod na wykorzystanie jej jak joga medytacja, wiedza o jej właściwościach.
Po raz pierwszy możecie Państwo skorzystać z urządzenia skonstruowanego specjalnie dla Państwa wykorzystującego niezwykłe właściwości orgonu w postaci bardzo zaawansowanego a zarazem genialnie prostego urządzenia o ogromnej mocy skonstruowanego na podstawie badań bezsprzecznie geniusza i odkrywcy tej energii profesora Wilchelma Reicha
Podobnie jak słońce, powietrze i woda, orgonowa energia jest częścią natury i powinna być dostępna dla wszystkich za darmo i bez żadnych ograniczeń. Akumulator orgonu jako wynalazek należy teraz do dziedzictwa ludzkości.

Orgon choć jest cząstką fizyczną pochodzi i przebywa w innym wymiarze. Pewne jego właściwości pozwalają wpłynąć na niego i go wykorzystać. Orgon występuje naturalnie wszędzie, można go więc wyłapać z powietrza, otoczenia i skupić w jednym użytecznym dla nas miejscu. Poduszka orgonowa została skonstruowana specjalnie w ten sposób by mogła wyśmienicie pracować tworząc wokół pole odżywczej energii. Pole to zależy od ilości energii w otoczeniu i kilku innych warunków.

Użytkowanie urządzenia jest bardzo proste. Należy je umieścić z dala od pół elektromagnetycznych, przewietrzyć pomieszczenie. Można siadać, opierać pod głową lub po prostu dotykać lub położyć na nim ręce lub chore miejsce ciała. Można się nią przykryć i potrzymać tak kilka minut.  W tym czasie należy się rozluźnić, uspokoić myśli, wytworzyć ciszę w otoczeniu. Pożądana jest koncentracja i skupienie uwagi. Można skupić się na wyczuciu różnych miejsc ciała od czubka głowy poprzez twarz podbrzusze, nogi łydki stopy palce u nóg. Pożądane jest zwrócenie uwagi na oddech i niewymuszone jego pogłębienie. W tym czasie wzrasta świadomość odczuć i uczuć, mogą pojawić się przejściowe myśli lub odczucia o ludziach czy wydarzeniach z dnia codziennego, wyciszmy je. Dążymy do stanu podobnego jak bezpośrednio przed zaśnięciem, jednakże nie należy wchodzić w sen a jedynie balansować na granicy snu i jawy przy wyostrzonej obserwującej  - przypatrującej się uwadze. Zaleje nas wtedy fala świeżości, poczujemy się jak po długim regenerującym odpoczynku. To czas kiedy nasze komórki nasycają się energią życiową, odświeżają i regenerują otaczając się polem życiowej energii prany.

Urządzeniem doskonale współpracującym z moim urządzeniem jest piramida energetyczna. Piramidy pozwalają zagiąć czasoprzestrzeń i przyciągnąć do siebie pra-pierwotne promieniowanie kosmiczne na falach którego podróżuje ta energia. Dobrze skonstruowana Piramida potrafi „wlać do naszej rzeczywistości” tą energię która wsącza się strumyczkiem w nią i wraz z polem magnetycznym ziemi rozpływa się po jej powierzchni.
Urządzeniem które potrafi zgromadzić tą energię jest właśnie moje urządzenie orgonowe, można potem odebrać tą nagromadzoną energię życiową „spijając” ożywczy strumień życia. Dla analogii piramida jest jak kran z odkręconą wodą, Moje urządzenie orgonowe jest jak wanna podstawiona pod ten kran, Gromadzi ona w dużej ilości tą energię kondensując ją jak akumulator – stąd inna jego nazwa. Gromadzi ona przelewającą się energię. Przez kontakt z nią można się dobroczynnie „wykąpać” się w jej ogromnej ilości co tworzy ogromny efekt leczniczy i odżywczy.
W takim sensie oba te urządzenia wspaniale ze sobą współpracują doskonale się wspierają.

Uwagi dla użytkowników:
W urządzeniu znajdują się specjalne elementy metalowe oddziałujące z energią orgonu. Z tego powodu urządzenia nie wolno prać. Można prać oczywiście poszewkę. Samo urządzenie dobrze jest przewietrzyć na wolnym powietrzu, wskazane jest naświetlenie promieniami słońca.

Ogólnie biologiczne skutki działania silnego ładunku orgonu:
A) Ogólne działanie wagatoniczne, rozległy wpływ na cały system,
B) Wrażenie mrowienia i ciepła na powierzchni skóry,
C) Zwiększona ciepłota wewnętrzna i powierzchni skóry, rumieńce, wypieki,
D) Wyregulowanie ciśnienia oraz pulsu krwi,
E) Zwiększona perystaltyka, głębszy oddech,
F) (Zwiększone kiełkowanie, ukwiecenie oraz owocowanie upraw roślin),
G) Zwiększone tempo wzrostu i samoregeneracji tkanek, wykazane przez doświadczenia na
zwierzętach i na próbach klinicznych z ludźmi,
H) Zwiększona moc pola (naładowania), integralności i odporności tkanek,
I) Większy poziom energii, aktywności i żywotności.

Wilhelm Reich powiedział, że pomimo tego, że życiowa energia była znana od tysięcy lat, jemu udało sieją konkretnie i praktycznie udostępnić, a era jej zastosowań właśnie się rozpoczęła.
“Zaświadczamy i potwierdzamy odkrycie energii orgonu jako jedno z wielu największych odkryć w historii ludzkości"- z listu do Amerykańskiego Związku Lekarzy podpisanego przez siedemnastu lekarzy medycyny w 1949 roku.
“AKUMULATOR ORGONU JEST NAJWAŻNIEJSZYM Z POJEDYNCZYCH ODKRYĆ W HISTORII MEDYCYNY, NIEZAPRZECZALNIE" – Theodore P Wolfe, M. D.,
“Stało się oczywiste, że odkrycie energii orgonu i jego medycznych zastosowań w postaci akumulatora, wyrzutnika orgonu, “orgonowych bionów ziemskich", wody orgonowej otwiera obfitość nowych możliwości leczenia i ukazuje zdumiewające nowe perspektywy". – Wilchelm Reich, M. D.

Biofizyka Energii Orgonu
 Czym jest Energia Orgonu?
Energia Orgonu jest kosmiczną życiową energią, fundamentalną stwórczą siłą znaną ludzkości od dawna zwłaszcza przez osoby żyjące w kontakcie z naturą, Dla przykładu energia orgonowa promieniuje ze wszystkich ożywionych i nieożywionych substancji. Może również z łatwością, choć z różną prędkością, przenikać wszystkie formy materii. Wszystkie materiały oddziaływują z orgonowa energią przez przyciąganie i pochłanianie jej, lub odpychanie i odbijanie.
Orgon może być uwidoczniony, zmierzony, sfotografowany i fizycznie odczuty. Jest rzeczywistą, fizyczną energią, a nie jakąś metaforą czy hipotetyczną siłą. Orgon występuje również w postaci wolnej w atmosferze i w kosmicznej próżni. Jest pobudliwy, ściśliwy, pulsujący spontanicznie, można go rozprzestrzeniać i kurczyć. Orgon wypełnia i ładuje wnętrze danego środowiska, lub też wnętrze danej substancji, ciągle się przemienia w czasie, zazwyczaj w cykliczny sposób. Orgon jest bardzo silnie przyciągany przez żyjące organizmy, materię ożywioną, wodę i samego siebie. Energia orgonowa może normalnie strumieniowo lub swobodnie przelewać się z jednego miejsca na inne w atmosferze, lecz zazwyczaj zachowuje kierunek przepływu z zachodu na wschód, poruszając się z Ziemią, która obraca się nieznacznie szybciej od niej. Jest wszechobecnym medium, kosmicznym oceanem dynamicznej, poruszającej się energii, będącej we wzajemnej łączności z całym fizycznym wszechświatem; wszystkimi żyjącymi stworzeniami, całym systemem pogody i planetami reagującymi na jego pulsacje i przemieszczanie. Orgon jest powiązany i pokrewny, lecz całkowicie odmienny, od innych form energii. Może na przykład wpłynąć na ładunek magnetyczny ferromagnetycznych przewodników, nie będąc sam magnetycznym ładunkiem. Podobnie może wywołać ładunek elektrostatyczny w izolatorach, pomimo, że sam nie posiada w pełni natury elektrostatycznej. Reaguje w bardzo gwałtowny (zakłócony) sposób w obecności materiałów radioaktywnych oraz “surowego i twardego" elektromagnetyzmu, wygląda to podobnie do podrażnionej protoplazmy. Orgon może być rejestrowany w specjalnie do tego celu zmodyfikowanych licznikach Geigera. Jest również ośrodkiem (medium), poprzez który zakłócenia elektromagnetyczne są przenoszone, w sposób bardziej określony przez starszą koncepcję eteru, pomimo że sam nie posiada elektromagnetycznej natury. Strumienie orgonowej energii wewnątrz atmosfery ziemskiej wywołują zmiany we wzorcach cyrkulacji powietrza; funkcjonowanie atmosferycznego orgonu jest podstawą kształtowania się (budowy) potencjalnych burz i sztormów, może on wpływać na temperaturę atmosfery, ciśnienie, i wilgotność. Kosmiczna energia orgonu wydaje się również czynnikiem biorącym udział w “pracy" przestrzeni kosmicznej, wpływając na grawitację oraz zjawiska słoneczne. Ciągle jednak, całkowicie wolna masa orgonowej energii nie jest żadnym ze znanych nam dotychczas fizyczno-mechanicznych czynników, ani ich wypadkową. Właściwości orgonowej energii wywodzą się bardziej z niej samej (jej własnej autonomicznej zasady istnienia), coś bardziej na zasadzie dawnych koncepcji witalnej siły życiowej, lub elan vital, aczkolwiek inaczej niż w dawnych tezach występuje ona w postaci wolnej w olbrzymich ilościach uwolnionych w atmosferze i kosmosie. Jest to przede wszystkim pierwotna kosmiczna życiowa energia, a wszystkie inne formy energii pozostają w stosunku do niej jako wtórne w swej naturze. W świecie ożywionym energia orgonowa jest podstawą głównych procesów życiowych; pulsowania, przepływu, a odpowiedni poziom ładunku biologicznego orgonu determinuje ruch, działanie oraz zachowania protoplazmy i tkanek, na tyle aktywnie mocno, na ile duże jest zjawisko “bioelektryczne". Emocje są wynikiem odpływu i przypływu, ładowania i rozładowywania się orgonu podczas przepływu przez błony każdego organizmu, podobnie jak pogoda jest wynikiem odpływania i przypływania, ładowania i rozładowywania się orgonu w atmosferze. Zarówno organizm jak i pogoda odpowiadają na dominujący charakter i stan życiowej energii w danej chwili. Funkcjonowanie energii orgonu wydaje się występować w całym stworzeniu, w mikrobach, zwierzętach, chmurach burzowych, huraganach i galaktykach. Energia orgonowa nie tylko pobudza i ożywia świat naturalny; jesteśmy zanurzeni w morzu tej energii, bardziej niż ryba zanurzona jest w wodzie. Co więcej, jest to medium (ośrodek); który przesyła emocje i umożliwia postrzeganie, poprzez który, jesteśmy połączeni z kosmosem, który spokrewnią nas ze wszystkim co żyje. Badania kliniczne doprowadziły Reicha do obserwacji wegetatywnych strumieni lub prądów energii emocjonalnej, które występują w zdrowym ciele w stanach głębokiego relaksu, jako następstwo silnego rozluźnienia emocji lub też po bardzo zadowalającym orgazmie.
Zamiast tego zauważył, że trawa i mech same rozkładają się i dzielą się na małe niebiesko-zielone pęcherzyki. Maleńkie pęcherzyki, po okresie kilku dni, rozwijały się i grupowały razem; po czym formowała się nowa błona wokół grupki. Grupa małych pęcherzyków kręciła się i pulsowała wewnątrz błony przez pewien czas i wreszcie cała rzecz usamodzielniała się i przeistaczała się w nową amebę. Życie tworzy się i ewoluuje właśnie przez energię życiową – biony. Reich nadał nową nazwę niezwykłym mikroskopijnym pęcherzykom, które odkrył: BION
To właśnie podczas tych mikroskopowych badań bionów Reich po raz pierwszy odkrył promieniowanie orgonu, a później, zasady działania akumulatora energii orgonu.
Jego odkrycie bionów spowodowało rozwiązanie dwóch równoległych zagadek; pochodzenia pierwotniaków (protozoa) z rozkładających się martwych tkanek roślinnych w naturalnych warunkach, oraz pochodzenia komórek rakowych z energetycznie (emocjonalnie) martwych tkanek ludzkiego ciała. Reich zaobserwował podobne procesy zachodzące w martwej trawie i pozbawionych energii tkankach zwierzęcych: rozpadanie się na biony, po czym następowała spontaniczna reorganizacja bionów w formy pierwotniaków. W obu przypadkach próbek ziemi i tkanek, Reich argumentował, że proces ten jest inicjowany przez utratą ładunku energii życiowej, po której następuje gnicie i rozpad.
Reich był przekonany, że ów specjalny pojemnik przechwytuje swobodną atmosferyczną formę tej samej energii, jaka pochodziła od organizmów ożywionych. Nazwał nowo odkrytą formę energii orgonem, wymyślił także sposoby wzmacniania efektu gromadzenia się tej energii w pojemniku, głównie poprzez zwielokrotnienie ilości powłok z metalu i materiałów organicznych.

Własności energii orgonu:
1) wszechobecna, wypełnia wszelkie przestrzenie,
2) występuje masowo i swobodnie; kosmiczna i pierwotna (podstawowa) w swej naturze,
3) penetruje wszelkiego rodzaju materię; z różnym stopniem prędkości (pulsacji),
4) pulsuje spontanicznie, ulega rozszerzaniu i zagęszczaniu (kurczeniu), przepływa w sposób
5) charakterystyczny dla fal wirujących (pulsujący wir),
6) możliwa do bezpośredniej obserwacji i mierzenia,
7) posiada negatywną (ujemną) entropię,
8) bardzo silnie pokrewna do wody; pochłaniana i przyciągana przez wodę,
9) akumulowana w sposób naturalny przez żywe organizmy; przez pożywienie, wodę, oddech i
poprzez skórę,
10) może występować wspólne pobudzenie i przyciąganie (silna reakcja) oddzielnych strumieni
energii orgonu, lub też oddzielnych systemów pobudzonych (ładowanych) przez orgon,
11) pobudliwa poprzez inne drugorzędne energie (jądrową, elektryczną, elektromagnetyczną,
iskrzenie elektryczne, tarcie).
Fizyczne efekty silnego naładowania argonem:
12) lekko podwyższona temperatura powietrza w stosunku do otoczenia porównywalnego bez
silnego naładowania,
13) wyższy potencjał elektrostatyczny, ze zmniejszoną zdolnością do elektroskopowego
rozładowywania – w porównaniu z takim samym otoczeniem nie naładowanym,
14) wyższa wilgotność i niższy stopień parowania – w stosunku do otoczenia porównywalnego,
15) tłumienie jonizacyjnych efektów w napełnionej gazem rurze Geigera-Mullera,
16) wzrost efektu jonizacji wewnątrz (bez gazowej) rury próżniowej (o podciśnieniu 0.5 mikrona Hg
lub niższym),
17) zdolność do powstrzymywania i absorbowania elektromagnetyzmu.
Biologiczne efekty silnego naładowania organem:
18) ogólny wagatoniczny stan, emanujący na cały organizm, (stan wagatoniczny-poczucie pełnego spokoju z równoczesnym odczuciem pełni energii)
19) wrażenie delikatnego swędzenia i ciepła na powierzchni skóry,
20) podwyższona temperatura wewnętrzna i skóry, wypieki (rumieńce),
21) zrównoważenie (uregulowanie) ciśnienia krwi i tempa pulsu,
22) zwiększona perystaltyka organów wewnętrznych i głębsze oddychanie,
23) zwiększone kiełkowanie, pączkowanie, ukwiecenie, oraz owocowanie upraw,
24) zwiększona szybkość regeneracji tkanek, leczenia zranień, jak zostało wykazane na podstawie
badań nad zwierzętami oraz klinicznych prób z ludźmi,
25) zwiększenie wytrzymałości, naładowania, integralności tkanek oraz odporności organizmu,
26) wyższy poziom energetyczny organizmu, podwyższona aktywność i żywotność.
Uproszczony schemat budowy Akumulatora Energii Orgonu
27) zwiększona szybkość regeneracji tkanek, leczenia zranień, jak zostało wykazane na podstawie
badań nad zwierzętami oraz klinicznych prób z ludźmi,
28) zwiększenie wytrzymałości, naładowania, integralności tkanek oraz odporności organizmu,
29) wyższy poziom energetyczny organizmu, podwyższona aktywność i żywotność.
Uproszczony schemat budowy Akumulatora Energii Orgonuw) zwiększona szybkość regeneracji tkanek, leczenia zranień, jak zostało wykazane na podstawie
badań nad zwierzętami oraz klinicznych prób z ludźmi,
30) zwiększenie wytrzymałości, naładowania, integralności tkanek oraz odporności organizmu,
31) wyższy poziom energetyczny organizmu, podwyższona aktywność i żywotność.
Uproszczony schemat budowy Akumulatora Energii Orgonu
Trójwarstwowy akumulator w laboratorium autora. Dziesięciowarstwowy akumulator z dołączonym lejkowym wyrzutnikiem (emiterem), (mniejsza skrzynka z lewej strony). Ten akumulator jest zwykle przechowywany pod krzesłem tego większego akumulatora.

Jeżeli przeprowadzany jest eksperyment kontrolowany z akumulatorem, to nie należy stawiać żadnych urządzeń tuż obok niego. Trzeba pamiętać, że akumulator posiada pole energetyczne, które częściowo wpływa na otaczające go przedmioty w sposób podobny jak na te włożone do środka. Z drugiej strony pola elektryczne lub elektromagnetyczne różnych innych urządzeń mogą również przeszkadzać lub wywoływać nieznane efekty z energią akumulatora i w związku z tym należy być podwójnie ostrożnym w tej dziedzinie. Jest to więc istotna informacja dla badaczy.

Nie należy używać żadnych urządzeń domowych przyłączonych do gniazda zasilania prądem zmiennym ani wewnątrz ani w pobliżu akumulatora. W tym też komputerów przenośnych, telewizorów, ani innych urządzeń silnie wydzielających promieniowanie. Będzie to zakłócać akumulację energii wewnętrznej. Wewnętrzne metalowe płyty akumulatora również mogą przewodzić prąd i może to spowodować zagrożenie porażeniami elektrycznymi. W przypadku korzystania z akumulatorów, w których umieszcza się człowieka, należy używać, jeżeli jest to konieczne, lampek zasilanych z baterii lub też umieścić silne źródło światła poza otwartymi drzwiami akumulatora. Używanie odbiorników radiowych nie wykazuje szkodliwego wpływu na akumulację orgonu.

 W przypadku akumulatorów eksperymentalnych, należy pamiętać, że każda substancja organiczna czy materiał zawierający wilgoć włożony do środka będzie pochłaniał orgon. Nie należy, więc niepotrzebnie przetrzymywać ich wewnątrz akumulatora dłużej niż to jest potrzebne.

 UWAGA: Niekontrolowane i nierozsądne, za częste lub za długie używanie akumulatora, może spowodować symptomy przeładowania takie jak: ucisk w głowie, lekkie mdłości, stan ogólnego złego samopoczucia (wrażenie choroby) lub zawrotu głowy. W takich przypadkach należy natychmiast opuścić akumulator i odpocząć na świeżym powietrzu. Symptomy miną po kilku minutach. Reich ostrzegał osoby, które wcześniej przeszły przypadki przeładowania, aby używały akumulatora bardzo uważnie i przez krótkie okresy. Takie regularne i długie przeładowania mogą powodować: nadciśnienie, zaostrzenie chorób serca, guzy mózgu, arteriosklerozę (miażdżycę), jaskrę, epilepsję,
ciężką otyłość, apopleksję, zapalenie skóry oraz zapalenie spojówek.

Pytanie dotyczące tego, “jaka ilość jest wystarczająca" ma związek z osobistą energią człowieka, jest przede  wszystkim określona subiektywnie i różna dla każdego indywidualnie. Nikt, nigdy nie mówi ci ile musisz wypić wody, aby ugasić pragnienie. Ta sama zasada dotyczy korzystania z akumulatora. Kiedy osiągniesz uczucie, że “to wystarczy" – wyjdź. W przypadku większości ludzi, moment ten jest osiągnięty po chwili, gdy ich osobiste pole energii delikatnie “świeci" lub rumieni się ciepłym pobudzeniem na powierzchni skóry lub po rozpoczęciu pocenia się. Jeżeli nie jesteś przekonany o wystąpieniu tych uczuć, to należy być cierpliwym, bo jak w przypadku wielu ludzi, czasem potrzeba kilku sesji zanim zaczną rzeczywiście odczuwać te energetyczne efekty. Dobrą zasadą jest wyznaczenie czasu przebywania wewnątrz akumulatora na nie więcej niż 30-45 minut. Niemniej, może być używany więcej niż raz dziennie. Nie należy natomiast przesiadywać w nim dłużej niż określone wyżej ogólnie przedziały czasu. Dodatkowe informacje na temat biologicznych efektów znajdzie czytelnik w rozdziale “Fizjologiczne i biomedyczne efekty".

 Jakościowy stan orgonu, jak i bezwzględna wartość naładowania stale różnią się w różnych miejscach na Ziemi. Stany pogodowe powodują różną zdolność ładowania akumulatora. Również toksyczne środowisko (ORANUR i DOR – patrz następny rozdział) może czasowo lub trwale zanieczyścić akumulator i spowodować, że jego używanie stanie się niebezpieczne. Tak więc, eksperymentalne korzystanie z akumulatora wymaga od użytkownika sprawdzania stanów pogody i badania wpływów otoczenia.

8. Ostrzeżenia i niebezpieczeństwa: powstawanie i wpływ ORANUR-u i DOR-u
Powszechnym problemem w korzystaniu akumulatora orgonu jest trudność w znalezieniu czystego energetycznie środowiska, w którym można go używać. Orgon znajdujący się w atmosferze jest bardzo wrażliwy na pewnego rodzaju wpływy, zakłócenia i wstrząsy. Bardziej na wzór żywej plazmy energia orgonu może być pobudzana lub podrażniana przez szczególne wpływy otoczenia i może zostać obrócona w środowisko toksyczne. Jeżeli energia atmosferyczna w twoim domu lub sąsiedztwie została w jakiś sposób skażona, zdecydowanie odradza się używania akumulatora lub
bardzo uważnego i ostrożnego używania go, jako, że będzie bardzo trudno akumulować cokolwiek oprócz toksycznego ładunku. Dla przykładu, akumulatory orgonu przeznaczone do badań biologicznych lub działania na ludziach, nigdy nie powinny być trzymane w pomieszczeniach wraz z urządzeniami “drażniącymi" orgon takimi jak: Światła fluorescencyjne, telewizory, komputery i mikrokomputery, urządzenia lampowe o promieniowaniu katodowym, kuchenki mikrofalowe oraz inne piece elektryczne typu indukcyjnego, koce elektryczne (nawet, gdy są wyłączone a przewody zasilające włożone są do gniazda), diatermie i urządzenia rentgenowskie, iskrzące silniki elektryczne, urządzenia indukcyjne, cewki, inne elektromagnetyczne urządzenia, urządzenia jonizujące np. typu radioaktywne detektory dymu, zegarki elektroniczne, inne urządzenia zawierające radioaktywne lub świecące w ciemności materiały (ale foto-luminescencyjne, które pracują na zasadzie absorpcji światła dziennego są nieszkodliwe), inne wszelkiego rodzaju rozszczepialne materiały i silne chemicznie opary. Akumulator orgonu nie powinien więc być używany w bliskim sąsiedztwie miejsc, gdzie funkcjonują (znajdują się) następujące urządzenia:
Radarowe systemy lotnicze, wieże przekaźnikowe telefonii komórkowej lub retransmisji krótkofalowej, linie wysokiego napięcia, stacje nadawcze transmisji na falach każdej modulacji AM, FM (radiowe i telewizyjne), atomowe elektrownie, rejony skażone energią nuklearną, składowiska materiałów wyszczególnionych w tym opracowaniu jako niekorzystnie wpływające na orgon, instalacje militarne gdzie składowane są głowice nuklearne lub atomowe poligony.
Przy tak silnym wystąpieniu i pobudzeniu efektu “oranur" energia orgonu została jakby “zdemobilizowana" i stała się “martwa". Reich nazwał ten śmiercionośny stan energii jako dor, co było skrótem od deadly orgone – śmiertelny orgon.
Pokój naładowany DOR-em zdawał się być nie do wytrzymania, duszny i trudno było złapać oddech po wyjściu z niego. Odczuwalne było także stałe odwodnienie organizmu, w związku z silnie pochłaniającą wodę naturą DOR-u. U niektórych wystąpił obrzęk. Został też zidentyfikowany przez Reicha i jego współpracowników pewien szczególny rodzaj
choroby pochodzącej od działania DOR-u. Organizm reagował silnym letargiem, emocjonalnym brakiem kontaktu, bezsilnością. Te efekty były całkowicie namacalne, postrzegalne i zmierzalne. Zdobyto olbrzymią ilość wiedzy na temat atmosferycznej energii życiowej od czasu tego W większości domów najbardziej powszechnymi źródłami drażniącymi orgon są: odbiorniki telewizyjne, kuchenki mikrofalowe, wszelkiego rodzaju światła fluorescencyjne (wiele z nich
zmniejszyło już ten efekt, ale nie usuwa problemu całkowicie). Fluorescencyjne światła używane do upraw wytwarzają rośliny “hiperaktywne" z wielkimi ponad miarę liśćmi, tak, że ogłupia to ludzi, którzy myślą, że światło to jest “dobre". Pewne badania wykazały, że ludzie w depresji mogą być pobudzeni przez naświetlanie światłem fluorescencyjnym, w efekcie poprzez intensywne pobudzenie metabolizmu. Przykładami są zimowe emocjonalne depresje, depresje nowonarodzonych niemowląt, a nawet “zdepresjonowani" pracownicy biur, oni wszyscy są właśnie pobudzam do chwilowej aktywności pod wpływem fluorescencyjnego oranur-u. W większości przypadków pobudzenie to wynika z białego koloru światła i częstotliwości, ponieważ to także ma wpływ. Lecz problem fluoroscencyjnego oranur-u nie jest zazwyczaj w ogóle brany pod uwagę jako czynnik rzeczywiście istniejący. Oranur jest wytwarzany przez wszelkiego rodzaju światła fluorescencyjne, odbiorniki telewizyjne i kuchenki mikrofalowe.
W pobliżu radiowych i telewizyjnych stacji nadawczych, czy też wież przekaźnikowych telefonii komórkowej, radarów lotniczych, wzrasta ryzyko produkcji oranur-u. Kuchenki mikrofalowe, telewizory emitują też do ich lokalnego środowiska relatywnie wysoki stopień promieniowania. Także urządzenia takie jak: wszelkiego rodzaju piloty sterujące bramy, oświetlenie działające na podczerwień lub w pewnych pasmach mikrofal, wszelkiego rodzaju bramki radarowe i mikrofalowe zapobiegające drobnym kradzieżom w sklepach, kontroli na lotniskach, czujki radarowe oraz radary policyjne. Szczególnie niebezpieczne są dla osób ich obsługujących przesiadujących w ich pobliżu dzień po dniu.
Z punktu widzenia biofizyki efekty oddziaływania oranur-u mogą się przejawiać u osób wrażliwych jako podenerwowanie, podniecenie, wrażenie gorąca czy gorączki. Gdy występuje oranur, niektóre osoby mogą odczuwać stałe pobudzenie, inne łagodne “wyciszenie się", podczas gdy wśród innych mogą występować wybuchy gniewu
1. Fizjologiczne i biomedyczne efekty działania akumulatora
zastosowanie akumulatora nie powoduje gwałtownego cofnięcia się zaawansowanych stanów choroby nowotworowej; ale w ograniczonym stopniu, może spowodować pozytywną stymulację organizmu, naładowanie bioenergetyczne systemu, regenerację tkanek, pobudzenie organizmu do życiowej ekspansji i nawet do unicestwienia raka w każdej jego postaci. Delikatne wagatoniczne, parasympatyczne pobudzenie wywołane przez akumulator zwykle pogłębia oddech pacjenta i umożliwia ujawnienie długo ukrywanych uczuć. Silnie naładowana krew energią życiową z akumulatora rozprowadza ją w całym ciele, do każdego organu i tkanki, co powoduje uwolnienie blokad i zahamowań emocjonalnych.

Wnioski i doświadczenia wykorzystania akumulatora w praktyce:
1. Usuwany jest ból, pobudzany jest apetyt, pacjenci stają się bardziej żwawi i aktywni często
opuszczając szpitalne łóżka, czy nawet sam szpital, aby podjąć na nowo interesującą ich działalność.
2. Obraz krwi oczyszcza się, ukazując czerwone ciałka krwi z mocniejszym ładunkiem
energetycznym, zmniejsza się ilość pałeczek -T.
3. Guzy przestają wzrastać, i w wielu przypadkach gwałtownie zmniejszają się.


Jestm człowiekiem o szerokich zainteresowaniach

Polecam Esencja 1000   SREBRO KOLOIDALNE  KONCENTRAT AG++


Esencja 1000 to niepowtarzalna mieszanina mikroskopijnych cząsteczek - jonów srebra, mono cząsteczek srebra i złota, oraz monoatomowe wysoko spinowe atomy srebra i złota zawieszone w dejonizowanej wodzie aktywowanej elektrycznie przesyconej atomami wodoru H+ o silnych właściwościach elektrycznych. Esencja 1000 jest preparatem nietoksycznym i nie powoduje negatywnych skutków ubocznych. Zachowuje przy życiu dobre, ochraniające organizm bakterie. Nie akumuluje się w organizmie. Zostaje z niego w ciągu kilku dni wydalone. Nie osłabia wątroby oraz nie podrażnia układu pokarmowego. Tworzy „drugi” system immunologiczny wspomagający nasze naturalne systemy.
działa jak antybiotyk, nietoksyczne bezpieczne, zabija ponad 650 bakterii oraz, niszczy grzyby i pleśnie, zabija wirusy, zabija pasożyty, wspomaga rozwój komórek, nie akumuluje się w organizmie, nie podrażnia błon śluzowych, nie uzależnia, nie zawiera wolnych rodników, działa przeciwzapalne, oczyszcza wodę, odkaża powierzchnie zewnętrzne, jest bio-przyswajalne, nie podrażnia śluzówek oczu, nie reaguje z lekami, wzmacnia odporność organizmu. Z wiedzy ogólnej - zaobserwowano, że srebro samo wyszukuje zarazki w organizmie, przyciąga je swym dodatnim ładunkiem i niszczy niezbędne im do życia enzymy. Beztlenowe bakterie i wirusy dusi, po prostu utlenia, czyli spala. Z tego powodu nazywane jest srebrnym pociskiem. Nie atakuje w sposób schematyczny, ale inteligentny – przez to nazywane jest „inteligentnym lekarstwem”. Dzięki temu podczas blisko stuletnich badań nad Srebrem , nie zaobserwowano istnienia odpornych na nie organizmów chorobotwórczych. Działa tak szybko że nie dopuszcza do powstania odpornych mutacji. Srebro i Złoto ochrania układ odpornościowy i pomaga mu się zregenerować. Jednocześnie samo tworzy w naszym ciele tzw. drugi układ obronny. Pomaga uregulować trawienie, łagodzi infekcje skóry i goi zakażone rany.

 

 

Poduszka orgonowa AKUMULATOR ORGONU - zbudowana zgodnie zzaleceniami Wilhelma Reicha pioniera w badaniu orgonu. Podkreślał on, że leczy ona raka oraz wiele innych schorzeń.

poduszka_2_dobry_sen.jpg Orgonem nazywamy formę "podstawowej energii kosmicznej", której odkrycie postulował Wilhelm Reich w latach trzydziestych XX wieku. Analogiczną koncepcję pramaterii/praenergii postulował w latach 20. XX wieku Franciszek Rychnowski.

Reich jak i jego spadkobiercy wyleczyli orgonem i urządzeniami gromadzącymi orgon kilkadziesiąt osób z ciężkich chorób. Po zbyt dużym zainteresowaniu się ludzi tą formą leczenia została ona w brutalny sposób zdławiona (dosłownie). W swojej książce Die Bione z 1938 używa pojęcia orgonu oraztzw. bionów, używa również innych koncepcji analogicznych do Rychnowskiego, takich jak: metoda obserwacji bionów, koncepcja elektromechanicznej transmisji sygnałów nerwowych w organizmach oraz koncepcja gromadzenia ładunku w organizmach. Spadkobiercy idei orgonu nadal propagują praktyki akumulowania i wdychania orgonu wtzw. "akumulatorach orgonu" jakie pozostawił po sobie Wilhelm Reich.

poduszka_zdrowie.jpgZasada działania:

        W powietrzu i w całym wszechświecie znajdują się cząstki zwane neutrinami. Są one dosyć słabo poznanymi cząstkami i teoretycznie nie mają wpływu na nic. W akumulatorach orgonu zbierają się one w większej masie i promieniują energią oraz ją wzmacniają. W czystej przestrzeni-w której nie ma źródeł promieniowania zbierają wzmacniają energię człowieka.Jest wykonana dla:

-   lepszego przepływu Sił Życiowych,

-     regeneracji i wzmocnienia Przepływu Kontinuum Energii Życia w Człowieku,

-     oddziałuje na wszystkich poziomach Przepływu: Energetycznym, Informacyjnym i Materialnym,

-     oddziałuje na wszystkich "polach Kontaktu": "Duchowym, Umysłowym i Fizycznym",

-     oddziałuje w sferach subtelnych, substancjonalnych i niesubstancjonalnych;

-     regeneruje organizm już na poziomie wewnątrz komórkowym, struktury tkanki, i całego organizmu

-     energetyzuje i strukturyzuje „zwykłą" wodę do picia,

-     ma działanie Aktywatora Orgonowego dla organizmu Człowieka, dla jego przestrzeni Życia i dla zdrowia Przestrzeni pola MorfoGenetycznego całej Rodziny i Domu.

poduszka_2_energia.jpgPoduszka działa od razu po położeniu się na niej.Poduszka zmacnia i gromadzi każdy typ energii stąd też może działać jako akumulator oraz jako odpromiennik zabezpieczający. Przechowywać w pomieszczeniu suchym możliwie z dala od urządzeń promieniujących . Po użyciu wietrzymy, dobrze jest wystawić na słońce w celu doenergetyzowania. Poduszki NIE WOLNO prać. Powoduje to jej natychmiastowe zniszczenie.Czyścić wyłącznie lekko zwilżoną gąbką bez środków chemicznych.

 

 

 KOC ORGONOWY

Koc orgonowy 7 warstwowy Większy =198*198 cm - własny
Koc orgonowy 6 warstwowy Mniejszy =198*90  cm

 

koc_IMG_20180428_080944.jpgkoc_IMG_20180428_081547.jpg

Blue Flower